Testowanie portalu www.edukacja.wojnaipamiec.pl
Zarejestruj się na portalu: www.edukacja.wojnaipamiec.pl jako "edukator", potwierdź rejestrację, klikając na link w wiadomości w Twojej skrzynce mailowej (podanej podczas rejestracji). (Tutorial pomocniczy na ten temat rejestracji: https://youtu.be/_jqWGx_I43I). Następnie "przeklikaj" się przez portal i zgłoś nam swoje opinie w poniższych polach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni a.kudelka@karta.org.pl lub tel. 22 844 10 55.
Email address *
Na stronie głównej widzisz wybór postaci, poniżej mapę i słowa kluczowe: czego dowiadujesz się o portalu z tej strony?
Your answer
W zakładce "Ludzie" widzisz 7 postaci. Które z tych postaci chciał(a)byś poznać bliżej i dlaczego?
Your answer
W zakładce "Konteksty" znajduje się film pt. "Stracone lata 1939-1945". Obejrzyj go i podziel się opinią na jego temat.
Your answer
Na portalu udostępniamy zadania do wykonywania online. W prawym górnym rogu po kliknięciu w twój e-mail wyświetli się w zakładce "wyszukaj według tematu" zestawienie wszystkich zadań z polem do wyszukiwania. Przeszukaj to zestawienie pod kątem przydatności dla Ciebie. Podziel się opinią o zasobie portalu.
Your answer
Portal zakłada pracę online i wykonywanie różnych działań dla realizacji zadań. Obejrzyj kilka wybranych zadań i podziel się refleksją na ich temat.
Your answer
Czy masz jeszcze jakieś komentarze, opinie które chciałabyś/chciałbyś nam przekazać?
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wysłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych podanych w ankiecie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestrowania udziału w testowaniu portalu „Praca przymusowa 1939-1945. Wojna i pamięć” (www.edukacja.wojnaipamiec.pl) i udostępniania do kontaktu w sprawie wysyłki rozlosowanej nagrody oraz do kontaktu w dalszych sprawach związanych z Państwa udziałem w testowaniu i implementacji portalu. Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Ośrodka KARTA. Więcej informacji: https://archiwa.org/polityka-prywatnosci
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Ośrodka Karta. Report Abuse - Terms of Service