Школа стратегічних комунікацій та антифейку
Фундація Суспільність за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа», "Інтерньюз-Україна" та Незалежної медійної ради запрошує журналістів з усіх регіонів країни взяти участь у Школі стратегічних комунікацій та антифейку, яка відбудеться 20 листопада в онлайн форматі.

Учасники заходу навчатимуться протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, довідаються, як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів.

Тренерами школи будуть українські журналісти та експерти, фахівці галузі стратегічних комунікацій, які допоможуть учасникам навчитися приймати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи.

Школа стратегічних комунікацій та антифейку ставить за мету сприяти розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом співпраці між журналістами на національному та регіональному рівнях.

Участь в школі безкоштовна.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.
Усім кандидатам необхідно заповнити цю аплікаційну форму до 18:00 17 листопада 2020 року.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 067 444 56 80, 044 483 03 72 або souspilnistfoundation@gmail.com.

Цей проєкт став можливим за підтримки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews, та за допомоги приватних благодійників.
Прізвище *
Ім'я *
По-батькові *
Дата народження (день, місяць, рік) *
Місто *
Назва медіа. в якому працюєте *
Посада *
Електронна пошта *
Номер мобільного телефону *
Вкажіть посилання на свою особисту сторінку у мережі Facebook *
Ваші очікування від Школи *
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy