Ora Pro Kleryk
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Po co ta akcja? Każdy z nas jest do czegoś w życiu powołany! Jedni zostają lekarzami, inni policjantami a jeszcze inni chcą być Kapłanami, aby pomagać dojść do Chrystusa ludziom takim jak TY. Powołanie do Kapłaństwa wiąże się
z odważną decyzją młodego człowieka, który często zmaga się z różnymi problemami. Niestety zdarzają się i takie sytuacje, że osoba, która wstępuje do seminarium, po kilku latach rezygnuje, gdyż uznaje, że to nie jego droga POWOŁANIA. Nie zapominajmy, że w seminarium są jeszcze klerycy na pierwszym, drugim, trzecim, czy ostatnim, szóstym roku, którzy potrzebują Twojego modlitewnego wsparcia. Dlatego tutaj jest potrzebna TWOJA pomoc klerykowi w prawidłowym rozeznaniu swojej drogi życia. Powołanie jest czymś, co całkowicie wypływa od Boga, więc bez Bożej pomocy (w którą i TY możesz się włączyć) klerykowi ciężko będzie podjąć tę ważną decyzję, aby zostać uczniem Chrystusa.
Jak się modlić? Nic prostszego. To od CIEBIE zależy, jaka to będzie modlitwa – różaniec, koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza Święta, czy Zdrowaś Maryjo. Sam możesz sobie ustalić, jak często będziesz się modlił. Możesz to robić codziennie lub raz na tydzień, wieczorem, rano, albo po południu. Nie ważne, kiedy ani gdzie, ważne, żeby oba płynęła prosto z Twojego serca, bo tylko taka modlitwa trafia do samego Boga.
Na czym ma polegać akcja? Każdej osobie, która zgłosi chęć daru modlitwy, zostanie przypisany losowo jeden
z kleryków naszego sandomierskiego seminarium. Oczywiście kleryk nie pozostanie dłużny i również będzie modlił się za Ciebie.
Kto może wziąć udział? Każdy! Nie ważne czy masz facebooka, twittera, czy insagrama. Możesz mieć piętnaście, dwadzieścia, a nawet osiemdziesiąt lat! Wystarczy, że pragniesz modlić się za młodego człowieka, który wybrał tę drogę. Modlitwa za kleryka to tak niewiele, a może sprawić, że będzie on podążał za głosem Chrystusa w prawidłowym kierunku! Pomóż mu w tym! Nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Już dziś módl się za kleryka, który w przyszłości będzie Twoim wikarym i proboszczem. Duc in altum (wypłyń na głębie).

Imię i Nazwisko *
Your answer
Miejsce zamieszkania (miejscowość i parafia) *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer Telefonu
Your answer
Który raz bierzesz udział w Ora Pro Kleryk?
Dlaczego chcesz wziąć udział w Ora Pro Kleryk?
Your answer
Co zachęciło Cię do wzięcia udziału?
Your answer
Skąd dowiedziałeś/aś się o kolejnej edycji Ora Pro Kleryk?
Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service