Závazný registrační formulář NOC DIVADEL 2019
NOC DIVADEL - TÉMA: DIVADLO A SVOBODA
Email address *
Název organizace/divadla *
Your answer
Kontaktní osoba/osoby *
Your answer
E-mail na kontaktní osobu/osoby *
Your answer
Telefon na kontaktní osobu/osoby *
Your answer
Webové stránky *
Your answer
Facebook *
Your answer
Registrační poplatek pro Noc divadel 2019 *
Registrační poplatky pokryjí veškeré náklady na PR kampaň: PR a mediání servis k akci, OOH plochy a online inzertní prostor, správa webu www.nocdivadel.cz a kampaň na sociálních sítích, audiospot pro rozhlasovou kampaň. Po vyplnění formuláře obdržíte e-mail potvrzující registraci a bude vám zaslána faktura k zaplacení registračního poplatku.
Fakturační údaje (adresa, IČO, DIČ) *
Your answer
Registrací se divadla zavazují poskytnout organizátorům Noci divadel 2019 (IDU) 4 volné vstupenky (v jakékoliv formě, např. dárkový pokaz). Vstupenky budou použity jako výhry v soutěžích a pro sponzory a partnery projektu Noc divadel. *
Registrací do Noci divadel 2019 se divadla zavazují nabídnout návštěvníkům také jiný než svůj běžný program (ne pouze představení za běžné vstupné). Organizátoři doporučují zařadit minimálně jednu další aktivitu nad rámec běžného repertoáru divadla. Na všechny akce během Noci divadel doporučujeme zavést volné či symbolické vstupné. *
Tématem Noci divadel 2019 je "Divadlo a svoboda". Letošní ročník se uskuteční 16. listopadu, a koná se tedy v těsné blízkosti 30. výročí Sametové revoluce. Připomenutí politických změn, jejichž prvotním hybatelem bylo v České republice právě divadlo, vybízí k ohlédnutí se za ideály a nadějemi 90.let. Jakým způsobem téma zohledníte ve vašem letošním programu? *
Popište předběžný dramaturgický záměr (programový formulář obdržíte později, nyní prosím pouze specifikujte dramaturgické zohlednění tématu v programu) - výstava, scénické čtení, specifický výběr textů apod.)
Your answer
Poznámky / nápady /připomínky
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem registrace k projektu Noc divadel 2019 *
Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem registrace k projektu Noc divadel 2019
1.
Udělujete tímto souhlas společnosti Institut umění – Divadelní ústav (IDU), se sídlem Celetná 17, 110 00 Praha 1; IČO: 00023205, zřízeným Ministerstvem kultury a školství čj. 39191/9-IV/1 ke dni 1. 9. 1950 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 zpracovávala následující osobní údaje:
jméno a příjmení
e-mail
telefonní číslo
název společnosti
fakturační údaje
webové stránky
facebook
a to za účelem produkčního zajištění projektu Noc divadel 2019

2.
Tyto osobní údaje budou zpracovávány Správcem po dobu nutnou pro realizaci akce.

3.
S uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Institut umění – Divadelní ústav (IDU), se sídlem Celetná 17, 110 00 Praha 1 / info@idu.cz.

4.
Zpracování osobních údajů je prováděno správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
Web provider
Google LLC: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA
Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

5.
Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v takovém případě dojde ke zrušení uživatelského účtu,
- v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service