Замовлення книг про пермакультуру та сталий розвиток
Детальний опис книг на сторінках ГС "Пермакультура в Україні" http://www.permaculture.in.ua/ та "Зелена школа" http://ecoschool.org.ua/ua/
ПІБ *
Прізвище Ім'я По батькові
Your answer
Email *
Your answer
Телефон *
Your answer
Адреса доставки (для паперових книг)
Номер відділення Нової пошти або повна поштова адреса для доставки укрпоштою. Доставку оплачуєте ви при отриманні. Вкажіть, якщо бажаєте забрати на найближчому нашому чи партнерському заході (напр., на Зеленій школі).
Your answer
Які книги ви бажаєте замовити? *
Якщо ви бажаєте зробити благодійний внесок чи подарувати примірник військовому АТО чи вимушеному переселенцю (продаємо за оптовою ціною), вкажіть, будь ласка, у секції "Інше".
Required
Для волотнерів / For volunteers
Для проектів перекладу пермакультурних книг нам потрібна допомога перекладачів, мовних редакторів та адміністраторів кампанії спільнокошту. Також наведені інші задачі ГС "Пермакульутра в Україні", з якими нам потрібна допомога / We need translators, language editors and administrators of the crowdfunding campaign for this project.
Я військовий АТО / член родини військового АТО / переселенець та хочу отримати електронні книги "Пермакультурний дизайн крок за кроком" та "Їстівні дерева" безкоштовно (for military servants and IDPs)
Ми допомагаємо тим, хто хоче жити у єдиній мирній Україні. Прохання переслати на perma.ukraine()gmail.com копію посвідчення учасника АТО або довідки переселенця.
Звідки ви дізналися про книги? / How did you learn about the books? *
Якщо ви дізналися від певної людини, вкажіть, будь ласка, прізвище в графі "Інше". / If this was personal advertisement, please, indicate the name of the person under "Other" field.
Сторінка у фейсбук
Для благодійників, щоб ми могли вас згадати на фейсбук сторінці
Your answer
Дякуємо за Ваші відповіді! Натисніть кнопку "Надіслати" нижче.
Thank you for filling the form! Please, press "Submit" button below.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.