Reduline Değerlendirme Formu
Reduline olarak; 9-12 yaş aralığındaki öğrencilerin nitelikli eğitime erişmede problem yaşarken aynı zamanda da pandemi süresince yaşadıkları öğrenme kaybını azaltarak, dijital eğitim platformumuz üzerinden çocukların sosyal, akademik ve bilişsel gelişimlerini desteklemeyi amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda da yaz dönemi boyunca Reduline öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmalarımız hakkındaki yorumlarınız ve geri bildirimleriniz bizim için çok kıymetli.

Aşağıdaki soruları yanıtlayarak Reduline etkinliklerini değerlendirmenizi ve bir sonraki çalışmalarımız için geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmanız doğrultusunda çalışmalarımızı güçlendirerek büyütmeyi amaçlıyoruz.
Adınız ve Soyadınız *
Reduline'da veli mi öğrenci misiniz?
Clear selection
Reduline Atölyelerinden Hangisine Katıldınız? *
Required
Reduline Hakkında Yorumlarınız *
Aşağıdaki soruları yanıtlayarak yorumlarınızı iletmenizi rica ederiz: 1. Reduline'da öğrenci olmak nasıl bir duygu? 2. Reduline'da en çok memnun olduğunuz süreçler nelerdir? 3. Reduline sizin veya kızınız/oğlunuzun yazını nasıl etkiledi? 4. Başka arkadaşlarınıza ve/veya insanlara Reduline'ı tavsiye eder misiniz?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy