Uuring: Milline käitumine on Teie arvates profisportlasele omane?
Hea treener, sportlane, spordipsühholoog, -ajakirjanik, -rahastaja/sponsor, spordifänn!

Antud uuringu eesmärgiks on mõista, milliseid omadusi ja käitumismalle peavad spordis tegutsevad inimesed profisportlasele* omaseks. See võimaldab hiljem kasutada uuringut sportlaste käitumismallide ja esitluse analüüsimiseks.

Järgnevalt esitatakse Teile 64 väidet selle kohta, milliselt võiks käituda üks profisportlane. Vastamiseks märgistage skaala just see number (Kus "1" tähendab, et "Ei ole üldse omane" ja "10" tähendab, et "On väga omane"), mis kõige täpsemalt vastab profisportlase käitumisele ja mis on talle omane just Teie arvates.
Palun vastake nii otsekoheselt ja avatult kui võimalik. Siin pole õigeid ega valesid vastuseid. Saadud andmeid kasutatakse uuringu teostamiseks ja esitlemiseks (üldistatud kujul). Vastamine on anonüümne ja vabatahtlik.

* Profisportlane on keegi, kes tegeleb oma spordialaga igapäevatööna. Ta on saanud oma spordialas kõrge taseme tänu aastatepikkusele treeningule, ta osaleb (rahvusvahelisel tasemel) võistlustel ja keskendub igapäevaselt enda spordialasele pidevale arengule.

Käesolev uuring tehakse psühholoogia õpingute lõputöö raames. Juhendaja: Toivo Aavik, PhD (Psühholoogia).

Küsimuste korral saab ühendust võtta liisitoom@gmail.com , 52 70 534.

Olen ette tänulik panuse eest!
Liisi Toom
Psühholoogia bakalaureuse õpe
Tartu Ülikool
liisitoom@gmail.com
52 70 534
Mis on Teie roll /seos spordiga täna (põhiroll)? *
Täpsustus (soovi korral)
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.