Реєстрація учасників Першого Форуму УГП
Шановні колеги!

З метою зниження соціальної напруги та антропогенного навантаження на довкілля, що зумовлені хаотичним та непрозорим розвитком гідроенергетики в Україні, а також для налагодження конструктивного діалогу між усіма зацікавленими сторонами (владою, громадськістю, бізнесом, науковцями, міжнародними організаціями) для вироблення науково-обґрунтованих та збалансованих рішень щодо розвитку гідроенергетики в країні, Всесвітній фонд природи (WWF) в Україні ініціює створення Української гідроенергетичної платформи (УГП).

В рамках роботи Платформи будуть розглянуті шляхи вирішення соціально-екологічних проблем, спричинених незбалансованими розвитком великої та малої гідроенергетики в Україні. Обговорюватимуться пропозиції щодо формування в Україні стратегії сталого розвитку гідроенергетики, а також методи впровадження невідкладних заходів, спрямованих на зниження соціальної та екологічної напруги.

Перший Форум УГП відбудеться у вівторок, 22 травня 2018 року о 10:00 за адресою: вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ, зал «ADMIRAL HALL».

Реєстрація учасників завершиться 18 травня.

Посилання на групу Української гідроенергетичної платформи у фейсбук: www.facebook.com/groups/UAhydroenergyplatform/

Email address *
Ваше ім'я та прізвище: *
Your answer
Електронна пошта: *
Your answer
Контактний номер: *
Your answer
Яку організацію, компанію, інституцію представляєте? *
Your answer
Ваша посада *
Your answer
Оберіть нижче формат участі у Форумі *
Для доповідачів: будь-ласка надішліть детальну інформацію щодо вашого виступу (опис проблеми, запропоноване рішення, пояснювальні матеріали тощо) на електронну адресу ukrhydroenergy@gmail.com до 18-го травня включно
Чи хотіли б Ви увійти до складу робочої групи Української Гідроенергетичної Платформи? *
До якої саме робочої групи Ви хотіли б увійти
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms