Заявка на участь у літній школі "Морський Workshop з професійними Хмарами" (10-14 червня 2019 року, м. Бердянськ, Запорізька область)
Друзі!
Запрошуємо Вас на цікаве навчання та відпочинок на морі (База "Шахтар", м. Бердянськ)!!!

Цікаві воркшопи та тренінги від відомих спікерів чекають на Вас. По завершенню навчання буде видано сертифікат про підвищення кваліфікації у кількості 30 годин.

Тематика наших занять: "Інноваційні освітні проекти практичного спрямування: інструменти для реалізації у своєму закладі освіти", "Педагогіка партнерства в НУШ: інтерактивні вправи для згуртування колективу", “Розуміння хмарних технологій Microsoft. Переваги Office 365. Сценарії використання Office 365 в навчальному закладі”, "Використання додатків Google для налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу", "Створення й підтримка власних віртуальних кімнат у додатку Google Клас для різних професійних потреб", "Використання можливостей творчої студії YouTube для створення освітнього медіаконтенту", Створення інтерактивних навчальних посібників для Android", "Доповнена реальність Освіта 4D+", "Готові компоненти для створення ІТ-інфраструктури освітнього закладу та їх використання у навчальному процесі". Також вас чекають спортивні розваги та квести.

Орієнтовна програма заходу доступна за посиланням https://cutt.ly/proekt1014

Навчання проводиться безкоштовно.
Вартість проживання, харчування та оргвнесок - 4000 грн.

Спікери:

📑 Букач Антоніна Василівна, учитель інформатики Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No18 Білоцерківської міської ради Київської області, методист з інформаційних технологій управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Google for Education Certified Trainer, автор масового дистанційного курсу “Додатки Google в освітній діяльності".

📑 Вознюк Алла Вікторівна, доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, обласний координатор та регіональний тренер Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», тренер зі співпраці із батьківською спільнотою та розвитку соціальної згуртованості «Через школу до громади: навчання культурі миру і толерантності для раннього попередження конфліктів», обласний координатор з організації, проведення адаптації, апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства»

📑 Коломоєць Галина Анатоліївна, психолог, тренер, фасилітатор, координатор всеукраїнських освітніх проектів, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», автор наукових та фахових публікацій з питань ІКТ, громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах, фізичної культури та патріотичного виховання.

📑 Мельник Оксана Миколаївна, кандидат педагогічних наук, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

📑 Хайдарова Оксана Сергіївна, кандидат педагогічних наук, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради Запорізької області, дефектолог, логопед, автор корекційно-розвиткових програм для дітей з порушеннями інтелекту, тренер

📑 Хілай Світлана Анатоліївна, менеджер освітніх проектів ТОВ "Навігатор Корпорейшн", Microsoft Innovative Educator Trainer, тренер

Команда організаторів з нетерпінням чекає на Вас!

УВАГА! Кількість місць обмежена.

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефонами +380978423267 - Галина, +380980514471 - Оксана
Email address *
*
Your answer
Ваша посада *
Your answer
Повна назва місця роботи *
Your answer
Номер Вашого мобільного телефону *
Your answer
Посилання на Ваш профіль у соціальних мережах *
Your answer
Я готовий сплатити 3 500 грн. за проживання, триразове харчування, каву-брейк, морський фуршет *
Я готовий оплатити організаційні витрати, в які входить орендні витрати, сертифікат, друкована та роздаткова продукція у сумі 500 грн. *
*Заповнюючи форму, Ви тим самим даєте згоду на обробку своїх особистих персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та в рамках подальшої співпраці *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy