Formularz rejestracji udziału w warsztatach stacjonarnych
Warsztaty stacjonarne w ramach projektu finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. 

Warsztaty dla mieszkańców gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, w których odbyły się wykłady w ramach projektu " O tym się nie mówi. Czego nie powiedzieli mi rodzice, co przekażę córce/synowi."
  • WenDo -  samoobrona i asertywność dla kobiet, 2 dni szkoleniowe - jako forma profilaktyki przemocy wobec dziewcząt i kobiet. Uczestniczki uczą się m.in., jak pozbyć się poczucia bezradności i bezbronności, nabierają pewności siebie i odbudowują poczucie własnej wartości. Podczas zajęć uczestniczki poznają także najprostsze i zarazem najskuteczniejsze techniki samoobrony, takie jak: kopnięcia, uwolnienia czy ciosy. 
  • "Ciałopozytywność" - rozwój psychoseksulany, 2 dni szkoleniowe - Celem zajęć jest
    budowanie własnej samooceny, odkrywanie i akceptowanie własnego ciała, wzmacnianie
    poczucia własnej wartości oraz poznanie Strona 12 zjawisk (zachodzących w otaczającym nas świecie) pozostawiających ogromne piętno na sposobie odbioru nas samych.  Warsztat antydyskryminacyjny: Czym są uprzedzenia? Skąd się biorą? Dlaczego tak bardzo pochopnie oceniamy innych i jesteśmy oceniani? Czy można sobie poradzić z presją jaka nas otacza? Jak przeciwdziałać nierównemu traktowaniu? Czym jest wykluczenie?
  • "Pierwsza pomoc z elementami samoobrony" - prowadzona przez policjantów/ratowników
    drogowych: ocena sytuacji i zabezpieczenie miejsca wypadku, ocena stanu poszkodowanego, kontrola czynności życiowych, postępowanie z poszkodowanym nieprzytomnym, postępowanie w przypadku: ran, złamań, zwichnięć, psychologiczne aspekty udzielania pierwszej pomocy.
Forma zajęć: stacjonarna. 
Czas zajęć: 2 dni po 6 h


Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Wiek *
Numer telefonu *
Nazwa gminy - miejsca zamieszkania *
Wybierz termin i miasto spotkania spotkania  *
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą e-mail informacje o bieżących spotkaniach stacjonarnych oraz wykładach online. (Zgoda na otrzymywanie newsletteru)
Clear selection
Cykl 16 wykładów projektu będzie dostępny na kanale youtube https://www.youtube.com/@otymsieniemowifilm w zakładce "Czego nie powiedzieli mi rodzice a co przekażę córce/synowi". 

Wykłady można udostępniać. 
Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym do udziału w projekcie "Czego nie powiedzieli mi rodzice, a co przekażę córce/synowi"  realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG, jest Fundacja Damy Radę, a dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu zrealizowania projektu, a także że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, jak również że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem uczestnictwa w projekcie.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Damy Radę. Report Abuse