Форма заявки на проведення моніторингу у юридичній клініці
В Україні діє від 60 (точні дані Асоціації) до 100 (деякі дослідження) юридичних клінік. Проте чи? та як? вони діють, давно залишалося питаннями з приблизними відповідями.

Найближчим часом давно обіцяний моніторинг моніторинг діяльності юридичних клінік розпочнеться. Це стало можливим завдяки зусиллям Асоціації юридичних клінік Україні, що бути підтримані партнерами і донорами: Українською фундацією правової допомоги, Міжнародним фондом "Відродження" та програмою "Нове правосуддя" USAID.

Ця програма передбачає проведення вже у найближчі місяці групи моніторингових візитів до українських юрклінік з метою надання практичної допомоги у діяльності та комунікації. Моніторинги передбачаються колегіальні, доброзичливі і результативні. Кожна юридична клініка після моніторингу отримає об'єктивну оцінку власного потенціалу та управлінських практик, а також конкретні поради - як діяти краще.

Наших моніторингів не треба боятися, адже саме представники Асоціації, вихідці і керівники юридичних клінік з двадцятилітньою історією зможуть найкраще допомогти і порадити. Ми звісно не можемо одним махом відвідати і оцінити всі юридичні клініки, але в перспективі - прийдемо до кожного.

Тому зараз і проводимо зголошення на проведення моніторингів у Ваших юридичних клініках.

Моніторинги проводяться безкоштовно для закладу вищої освіти. До числа моніторингової команди належать члени правляння Асоціації, керівники юридичних клінік, а також представники партнерських громадських і/чи державних організацій.

Моніторинги передбачатимуть:
- зустрічі з керівництвом вишу (факультету)
- безпосередня робота у приміщенні юридичної клініки з документами, спілкування з керівництвом та персоналом
- добровільна демонстрація прийому клієнтів та правопросвітніх занять
- проведення публічного заходу на базі юридичної клініки (вишу) за результатами.

Кожний моніторинг триватиме три дні.

Якщо ви готові, зголошуйтесь, поки наша черга ще має вільні позиції!
Яку юридичну клініку ви представляєте та запрошуєте проведення у ній моніторингу діяльності *
Your answer
Представтесь і назвіть свою роль у ній *
Your answer
Чи Ви ознайомлені і обіцяєте можливість роботи за визначеними умовами моніторингу (див. опис форми). Відверто - для відбору потрібні всі відмітки *
Required
Наведіть свої контактні дані: моб. телефон та емайл *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy