Kontaktbirža ar “Speed Networking” Rīgā 19.12.2018.
PASĀKUMA PLĀNS:
13:30-14:00: Ierašanās laiks un pēcpusdienas kafija
14:00-16:00: Dalībnieku iepazīšanās ar “Speed Networking” metodi
16:00-17:30: Neformālā daļa ar vīnu un uzkodām

DALĪBAS NOTEIKUMI:
1. Dalībai tiek apstiprināti tikai mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji / īpašnieki, lielo uzņēmumu struktūrvienību vadītāji (lēmumu pieņēmēji uzņēmumā)
2. Dalībai tiek apstiprināts pirmais uzņēmums no nozares.
3. Pasākumu var apmeklēt viens pārstāvis no uzņēmuma
4. Viens uzņēmums var apmeklēt ne vairāk kā divus “Speed Networking” pasākumus gadā

Uzņēmuma nosaukums *
Your answer
Vārds, uzvārds *
Your answer
Amats *
Your answer
Telefons *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Kādus sadarbības partnerus (neskaitot jaunus klientus) uzņēmums šobrīd meklē? *
Your answer
Kāds šobrīd ir uzņēmumam lielākais izaicinājums (neskaitot jaunu klientu piesaisti)? *
Your answer
Pārstāvētā nozare / darbības veids *
Your answer
Uzņēmums *
Jautājumi / komentāri *
Your answer
1.Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2.Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3.Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service