Pieteikuma anketa meistarklasēm "Jauniešu iniciatīvu plānošana"
Jauniešu organizācija "Creative Minds for Culture" sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldi un Tukuma novada Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru piedāvā jauniešiem piedalīties radošās un praktiskās meistarklasēs "Jauniešu iniciatīvu plānošana", kas īstenotas projekta "Jauniešu iniciatīvu un līdzdalības ABC" ietvaros.

Meistarklases norisināsies no 2. līdz 3.martam (divas dienas), Tukuma novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā, Sporta ielā 1, Tukumā.
Dalībniekiem meistarklasēs ir jāpiedalās abas dienas.
2.martā, no plkst.14.00 līdz plkst.20.00; 3.martā, no plkst.9.00 līdz 19.00.

Dalība aktivitātēs ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks nodrošināti nepieciešamie mācību materiāli, ēdienreizes un nakšņošana (Tukuma Ledus halles viesnīcā, četrvietīgās istabiņās).

Pieteikšanās: līdz 28.februārim, aizpildot pieteikuma anketu. Priekšroka tiks dota "CMC Jauniešu Mediju akadēmijas dalībniekiem". Dalībniekiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu būs nepieciešama rakstiska vecāku atļauja.
Apstiprinātie dalībnieki 1.martā papildus informāciju norādītajā e-pastā (pasākuma programmu, informāciju par nokļūšanas iespējām, vecāku atļaujas formu u.tml. informāciju).

Papildus informācija:
www.facebook.com/CreativeMindsforCulture
vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com
1. Vārds, uzvārds *
Your answer
2. Vecums *
Your answer
3. Tālruņa numurs *
Kontaktinformācija tiks izmantota tikai saziņai par aktivitātēm.
Your answer
4. E-pasta adrese *
Kontaktinformācija tiks izmantota tikai saziņai par aktivitātēm.
Your answer
5. Tava dzīvesvieta (pilsēta, pagasts). *
Your answer
6. Ko vēlies iegūt, iemācīties no šīm meistarklasēm? *
Your answer
7. Vai Tev ir kādas īpašas vajadzības, alerģijas? *
Lūdzu, norādi jebkādu informāciju, kas būtu jāņem vērā organizatoriem plānojot aktivitāšu norisi, ēdināšanu un pārvietošanās iespējas.
Your answer
Ja radušies kādi jautājumi, lūdzu, sazinies ar aktivitāšu organizatoriem - jauniešu organizāciju "Creative Minds for Culture" pa tālruni 27723995 (arī Whatsapp) vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service