Je čas začít přemýšlet, co podniknout, až se vrátím v březnu téměř po 2 letech na cestách po Severní a Jižní Americe zpět do ČR.
Pokud mne neznáte, tak krom focení je mi koníčkem i prací raftování všude možně po světě. 9 letních rafto-sezon jsem strávil v Norsku, 1 v Kanadě a 1 v Argentině. Raftoval jsem také v Africe na Zambezi, v Tasmánii, na Coloradu v Grand Canyonu..no, je toho už docela hodně :-)

A co se týká focení, před odletem do světa jsem měl cestovatelsko-fotografické workshopy pod záštitou firmy Nikon a živilo mne spolu s focením i natáčení, ze kterého jsem své zkušenosti předával dál na privátních firemních workshopech na míru a na workshopech pro veřejnost pod Ateliérem fotografické praxe v Praze.

Díky moc a pohodový podzim!
Tomáš Mähring
www.foto-tom.cz, www.h2omedia.cz
www.wildcamping.tips
Měl/a by si (reálný) zájem o cestovatelskou foto výpravu se mnou až se vrátíme do ČR (můžeš vybrat víc možností):
Prosím o upřímné odpovědi, ne jen ledabylé zaškrtání pár náhodných políček, aby měl Tom klid :-) Konec konců, je to vlastně i v Tvém zájmu ;)
Chceš mi dát svůj email, na který Ti pošlu pak info - až začnu připravovat to co si vybral, že by Tě zajímalo? (vyplň prosím i pokud už Tvůj email mám)
Nic jiného Ti na email nikdy nepošlu. Když mi email nedáš, bude pak na Tobě si mě hlídat - jestli se něco chystá, co a kdy ;)
Chceš také začít dostávat mé pravidelně nepravidelné cestovatelské foto-emaily? (1-2x za měsíc) *
Poznáš díky tomu trochu lépe s kým máš tu čest a po návratu do Evropy začnu od podzima v emailech posílat také stručné a praktické tipy k focení na cestách" (emaily jsou zdarma :-) ). V každém emailu posílám také wallpaper ke stažení. Samozřejmě je možné odběr kdykoli zrušit. Víc informací o co jde a jak to vlastně začalo (včetně hodnocení lidí, kteří emaily již dostávají) najdeš na mém webu http://www.foto-tom.cz/projekt-365/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy