Objednávka kníh
KOUČOVANIE / KOUČING je v súčasnosti nepochybne téma, ktorej sa oplatí venovať pozornosť.
Vyplnením tejto online objednávky si môžete objednať knihy troch špecialistov na systemické a krátke koučovanie zamerané na riešenie.
Záväzne objednávam slovenský preklad knihy Petra Szabó a Daniela Meiera: "Koučovanie - krátko, jednoducho, účinne" v cene 14,30 EUR s DPH. (Názov originálu: Coaching - Plain and Simple)
Ak objednávate viac kusov, vpíšte, prosím, počet kusov do kolónky Iné.
Záväzne objednávam obidve publikácie: Szabó - Meier: Koučovanie - krátko, jednoducho, účinne + Giertlová: "Manažovať a koučovať systemicky? Áno" v sume spolu 22,00 EUR s DPH.
Ak objednávate viac kusov alebo inú kombináciu počtov kníh, vpíšte, prosím, počet kusov do kolónky Iné.
Záväzne objednávam knihu Kláry Giertlovej: "Manažovať a koučovať systemicky? Áno" v cene 9,35 EUR s DPH.
Ak objednávate viac kusov, vpíšte, prosím, počet kusov do kolónky Iné.
Obchodné podmienky *
Odoslaná objednávka je záväzná a jej odoslaním vyjadrujete súhlas s nasledujúcimi obchodnými podmienkami: Ak si objednávate knihy s úhradou vopred, úhradu môžete vykonať poslaním príslušnej sumy na náš účet - IBAN: SK96 5600 0000 0012 1773 5002 (Prima banka). VS = číslo kontaktného telefónu objednávacej osoby uvedeného v dolnej časti objednávky. Pri platbe vopred i platbe na dobierku Vám zásielku pošleme poštou a faktúru (daňový doklad) e-mailom na Vami uvedenú e-mailovú adresu. Pri hodnote objednávky 44 EUR s DPH a viac Vám poštovné nefaktúrujeme.
Fakturačné údaje objednávateľa: *
Uveďte meno objednávateľa alebo názov spoločnosti, poštovú adresu, IČO, DIČ, IČ DPH. Údaje píšte s diakritikou, budú použité pri vystavovaní faktúry. Ak je fakturačná adresa iná než doručovacia adresa, prosím, uveďte aj doručovaciu adresu.
Your answer
Meno, e-mail a číslo telefónu objednávajúcej osoby *
Your answer
Ďakujeme za objednávku - budeme radi, ak nám po prečítaní kníh napíšete, ako Vám boli užitočné.
Skontrolujte si, prosím, Vašu objednávku, či je v nej uvedená správna doručovacia adresa, požadované kontaktné údaje a presný počet kníh, ktoré ste si chceli objednať. Do okienka nižšie môžete napísať doplňujúce poznámky. Ak je všetko v poriadku, odošlite, prosím, objednávku.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Co/Man. Report Abuse - Terms of Service