Zablokuj seksizm – odzyskaj moc! Przewodnik po działaniach przeciwko seksistowskiej mowie nienawiści - formularz zamówienia
Niniejszy formularz pozwala na zamówienie papierowej wersji publikacji "Zablokuj seksizm – odzyskaj moc! Przewodnik po działaniach przeciwko seksistowskiej mowie nienawiści", która powstała w ramach projektu „STOP seksistowskiej mowie nienawiści” realizowanego przez Autonomię i Ośrodek Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Jest to materiał, którego celem jest przekazanie wiedzy i narzędzi, które pomagają ograniczyć seksizm i przemoc ze względu na płeć. W przewodniku znajdziecie odpowiedź na pytania o to, czym jest seksistowska mowa nienawiści, dlaczego jest tak ważne, żeby na nią reagować i starać się ją powstrzymywać oraz - jak możemy to robić. Korzystajcie i upowszechniajcie!

Realizacja projektu i opracowanie tekstu poradnika były możliwe, dzięki wolontaryjnej pracy i zaangażowaniu koordynatorek, autorek (Magdaleny Stoch i Agaty Teutsch) oraz osób uczestniczących w grupie roboczej (Marii Bratkowskiej, Natalii Harasimowicz, Weroniki Janicy, Doroty Kocurek, Marty Kubisiak, Agnieszki Legut, Arkadiusza Marczyka, Anny Szreniawy i Justyny Warczakowskiej).

Dziękujemy Zuzannie Warso z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka za szkolenie dotyczące prawnych narzędzi reagowania na cyberprzemoc, Fundacji Kobiecej eFKa, Fundacji "Dobra Wola" oraz Biuru Inicjatyw Społecznych w Krakowie za udostępnienie miejsc na spotkania grupy, a Fundacji im. Stefana Batorego za dotację instytucjonalną dla fundacji Autonomia. Wersja papierowa publikacji została wydana dzięki wsparciu finansowemu Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

Publikacja jest bezpłatna, nie może być sprzedawana, ani wykorzystywana komercyjnie.

Publikację można pobrać w wersji elektronicznej ze strony: https://www.autonomia.org.pl/index.php?id=aktualnosci&ajdi=228.

Osoby, które mogą odebrać publikację osobiście, w Krakowie - proszone są o kontakt pod adresem: a.teutsch@autonomia.org.pl - koniecznie z dopiskiem - "odbiór osobisty - Zablokuj seksizm").

Publikacja jest do odebrania, po wcześniejszym umówieniu, we czwartki:
13:00 - 15:00 - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie - Bronowice),
12:00 - 14:00 - tymczasowe miejsce spotkań zespołu Autonomii (Kazimierz).

Możliwe jest w wyjątkowych sytuacjach uzgodnienie innego miejsca odbioru.

W związku z brakiem środków na dystrybucję wersji papierowej, osoby, które chcą ją otrzymać a nie mają możliwości odbioru osobistego, proszone są o złożenie zamówienia i pokrycie kosztów wysyłki (10 złotych - poniżej informacje o numerze konta).
Wysyłka będzie organizowana ok. raz w tygodniu.

*****Autonomia jest niezależną organizacją, która nie korzysta aktualnie z żadnych dotacji publicznych. ******

PODOBA CI SIĘ TEN PORADNIK?

Zachęcamy do wspierania dalszych działań Autonomii:

- PRZEKAŻ 1% swojego podatku właśnie Autonomii - każda osoba rozliczająca się z urzędem skarbowym może zdecydować o tym, której organizacji przekaże 1% swojego podatku - weźcie sprawy w swoje ręce i samodzielnie podejmijcie decyzję o tym, kogo wspierać. Numer KRS Autonomii to: 0000286784

- I/LUB: PRZEKAŻ DAROWIZNĘ - jednorazową lub taką, która będzie wspierać nasze działania w ciągu całego roku (STAŁE ZLECENIE PRZELWU). Taka darowizna obniża wysokość Twojego podatku i jest NIEZALEŻNA od tzw. 1%.

Konto bankowe na które przyjmowane są darowizny:
Nr rachunku: PeKaO S.A. I O/Kraków nr r-ku: 67 1240 4650 1111 0010 4204 4254
FUNDACJA AUTONOMIA
ul. Konrada Wallenroda 55/75, 30-867 Kraków
Tytułem: Darowizna na cele statutowe Autonomii (KRS: 0000286784)

Z góry bardzo dziękujemy!
Agata Teutsch i Magdalena Stoch

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
e-mail *
Your answer
W jaki sposób publikacja ma do Ciebie trafić? *
Ilu egzemplarzy potrzebujesz (w uzasadnionych wypadkach możliwe jest zamówienie więcej niż jednego egzemplarza - jeśli chcesz więcej niż 1 egzemplarz, prosimy o krótkie uzasadnienie) *
Your answer
Czy chcesz otrzymać publikację jako osoba prywatna, czy w związku ze swoją pracą lub działalnością? *
Wysyłka pocztą-podaj pełen adres: nazwę ulicy, numer domu, mieszkania, kod pocztowy i miejscowość
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Autonomia. Report Abuse - Terms of Service