Percepcja izolacji domowej / społecznej w okresie epidemii Covid-19
Szanowni Państwo,

We współczesnych dziejach naszego kraju nie było dotychczas wydarzenia, w szczególności dotyczącego zdrowia, dotykającego w takiej skali całego społeczeństwa, a jednocześnie którego skutki wpływałyby na nasze życie tu i teraz.

W tych szczególnych okolicznościach chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z prośbą o podzielenie się opinią na temat zaleceń pozostania w domu w okresie epidemii koronawirusa (Covid-19), utrzymywania izolacji domowej / społecznej, trudności, które jej towarzyszą i Państwa samopoczucia w tym czasie. Wyniki pomogą w poznaniu efektów społecznej izolacji i jej wpływu na zdrowie oraz samopoczucie mieszkańców Polski.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o poświęcenie około 10 minut i udzielenie odpowiedzi na pytania.

Wszystkie udzielone przez Państwa informacje są dla nas bardzo ważne. Zostaną wykorzystane tylko do celów naukowych oraz będą analizowane i prezentowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych, w żaden sposób nie będą łączone z konkretną osobą. Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny i przeznaczony dla osób pełnoletnich.

dr Joanna Stępień
dr hab. Tomasz Michalski, prof. UG
Uniwersytet Gdański

dr n.med. Przemysław Waszak
dr n.med. Jakub Grabowski
Gdański Uniwersytet Medyczny

Stosowane pojęcia:
Kwarantanna – przymusowe czasowe odosobnienie ludzi, co do których istnieje podejrzenie, że mogą być nosicielami chorób zakaźnych.

Izolacja domowa / izolacja społeczna - brak lub ograniczone interakcje społeczne oraz komunikacja z innymi ludźmi, wyrażana poprzez brak kontaktu fizycznego i społecznego z innymi.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy