Alkohol a rozhodování - předvýzkumný dotazník
Dobrý den,
v experimentální laboratoři PLESS probíhá série výzkumů zaměřených na různé aspekty účinků konzumace alkoholu na myšlení a rozhodování.

Jelikož pro zkoumání účinků alkoholu musí část účastníků alkohol zkonzumovat (v objemu 3-4 dl vína nebo 2-3 panáky tvrdého alkoholu), zveme k experimentům pouze osoby starší 18 let, které neabstinují a u nichž ve zvýšené míře nehrozí, že alkohol způsobí negativní zdravotní či jiné následky. Pro tento účel jsme připravili screeningový dotazník, sledující vybrané rizikové faktory.

Pokud máte zájem účastnit se v budoucnu některého z těchto výzkumů (konaných obvykle v pozdně odpoledních a večerních hodinách, s možností získat za účast finanční odměnu), projevte prosím svůj zájem vyplněním tohoto dotazníku.
Vyplnění Vám zabere asi 3 minuty.

(Konkrétní termíny experimentů jsou vypisovány průběžně a budete mít možnost se přihlásit na takový, jenž Vám bude nejvíce vyhovovat.)

Za Váš zájem o účast předem děkuji,
Marek Vranka
Tým PLESS

V případě dotazů pište na experiment@pless.cz
Váš e-mail (stejný jako máte registrovaný v PLESS, pokud registraci ještě nemáte, zaregistrujte se nejdřív na www.pless.cz/orsee ): *
Váš e-mail slouží pouze pro zařazení Vaší adresy na seznam zájemců o účast (v případě, že splňujete podmínky).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy