Poedat Akademisi 2. Buluşma Katılımcı Başvuru Belgesi
Poedat tarafından düzenlenen "Poedat Akademisi: 1. Buluşma" etkinliği 31 Temmuz-4 Ağustos 2019'da Gümüşlük Akademisi'nde gerçekleştirilecektir. poedat.org/poedat-akademisi-2-bulusma

1. Başvurular herkese açık olmakla beraber doktora, yüksek lisans, lisans öğrencilerine ve doktora sonrası araştırmacılara öncelik verilecektir. Son başvuru tarihi 9 Haziran olarak belirlenmiştir; kontenjan nedeniyle erken başvuru önerilir.

2. Ücret, konaklamanın gerçekleştirileceği Gümüşlük Akademisi'ndeki 8 kişilik yatakhanede kalacaklar için 490 lira, 2 kişilik odada kalacaklar için kişi başı 690 liradır. Ücrete üç öğün yemek dahildir. Başvuruları kabul edilenlerin kısa bir süre içinde Gümüşlük Akademisi'ne ücretlerini ödemeleri beklenir. Ödemenin geciktiği veya gerçekleşmediği durumlarda başvurunun iptali söz konusu olabilir. Burs gereksinimi olanlar talep ettikleri burs tutarını "Eklemek istedikleriniz" bölümünde belirtebilirler.

3. Poedat'ta çalışanların kararları akışı belirler ve bağlayıcıdır. Katılımcılar etkinliğin tamamında bulunmakla ve programın akışına uymakla yükümlüdürler. Akışa uyum sağlayamayanlar veya ortamın bozulmasına neden olanlar ücret iadesi olmaksızın etkinlikten çıkarılabilirler. Poedat, katılımcıların yaşayabileceği olumsuz durumlardan ve verebileceği zararlardan sorumlu tutulamaz.

4. "Güvenli Bölge", Poedat'ın mihenk taşıdır. Poedat içinde herkes ırkı, etnik kökeni, dili, biyolojik cinsiyeti, cinsel yönelimi, cinsiyet kimliği, fiziksel ve zihinsel özellikleri, yaşı, eğitim seviyesi, kültürel alışkanlıkları, toplumsal konumu, maddi durumu, inancı, politik düşünceleri, dünya görüşü ve yaşam biçimi ne olursa olsun kişiliği ölçüsünde hak ettiği saygıyı özgürlükçü ve barışçıl bir ortamda bulur.

1/3
Adınız ve soyadınız *
Your answer
Doğum tarihiniz *
gün.ay.yıl
Your answer
Cinsiyetiniz *
Eğitiminiz *
Okulunuz *
Your answer
Bölümünüz *
Your answer
Kentiniz *
Your answer
E-postanız *
Your answer
Cep telefonunuz *
Your answer
İlgi alanlarınız *
Your answer
2/3
Yazacağınız deneme sizi tanımamızı sağlayacak, özenle okuyacağız. Sözcük sınırı koymuyoruz.
Sorulardan birini seçerek yanıtlayın.
Your answer
3/3
Konaklama tercihiniz *
Vegan ya da vejetaryen misiniz? *
Etkinliği nereden öğrendiniz? *
Your answer
Bilmemiz gereken bir duruma sahip misiniz?
Bedensel ya da ruhsal bir farklılık, süreğen bir hastalık ya da rahatsızlık, bir besine veya maddeye alerji gibi.
Your answer
Eklemek istedikleriniz
Your answer
Doğrulama *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service