Formularz zgłoszeniowy na obóz wolontariacki
Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w obozie wolontariackim w dniach 12.09.2016 - 18.09.2016 w ramach projektu #StudenciDlaDoliny - ochrona zabytkowego parku Dolina Miłości finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Wolontariat dla dziedzictwa" wypełnij poniższy formularz.

Uczestnik ma zapewnione:
- nocleg i wyżywienie,
- ubezpieczenie,
- dojazd (na trasie Szczecin-Zatoń Dolna).

W projekcie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wniesienie kaucji zwrotnej wysokości 70 zł na konto Federacji Zielonych GAJA nr 48 1540 1085 2001 5310 8070 0003. Kaucja zostanie zwrócona na koniec obozu. W przypadku rezygnacji z udziału w obozie w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem obozu kaucja zostanie zwrócona w terminie 3 dni roboczych.
KAUCJA ZOSTANIE ZATRZYMANA w przypadku rezygnacji z udziału w obozie W TERMINIE KRÓTSZYM NIŻ 14 DNI przed rozpoczęciem wydarzenia.

Wypełniając ankietę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji oraz realizacji projektu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Daj się poznać! Powiedz nam kim jesteś, czym się interesujesz ...
Your answer
Powiedz, dlaczego chcesz wziąć udział w naszym obozie?
Your answer
Numer dowodu osobistego (dane do ubezpieczenia) *
Your answer
Adres zamieszkania (dane do ubezpieczenia) *
Your answer
PESEL (dane do ubezpieczenia) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms