Warsztaty z dyrygowania w Orkiestrach OSP - formularz zgłoszenia
Kraków, 18-19 listopada 2017r.
Email address *
Informacja o warsztatach
Warsztaty poprowadzi Sebastian Perłowski, znany i ceniony dyrygent Orkiestr symfonicznych. Ukończył z wyróżnieniem wydziały Dyrygentury Symfoniczno-Operowej w klasie prof. Jana Wincentego Hawela oraz Kompozycji adt. Dariusza Janusa w Instytucie Jazzu na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Swoje umiejętności doskonalił w Jarvie Academy oraz pod okiem takich mistrzów jak: Jorma Panula, Jin Wang, Adrian Gnam czy Yuri Simonov. Sebastian Perłowski założył w 2001 roku jeden z najlepszych big bandów w Polsce - Perła Big Band. Obecnie jest jego honorowym dyrektorem artystycznym. Więcej o artyście na http://sebastianperlowski.pl/.

Zajęcia będą polegały na pracy bezpośrednio z Orkiestrą (podobnie jak podczas zeszłorocznych warsztatów w Krasocinie i Mykanowie) nad wybranymi utworami (partytury przesłane będą w późniejszym czasie). Orkiestra z którą będziemy pracować to Orkiestra Reprezentacyjna AGH z Krakowa - amatorska Orkiestra złożona ze studentów uczelni nie-muzycznych, w której spora część obecnych, jak i byłych członków, to osoby mające korzenie w strażackich Orkiestrach dętych. Więcej o Orkiestrze na http://oragh.agh.edu.pl/

Zajęcia będą odbywały w Krakowie równolegle z warsztatami z pozyskiwania środków finansowych dla Orkiestr. W związku z tym zachęcamy do przybycia na warsztaty w zespołach 2-4 osobowych (wcześniej uczestniczących w projekcie), aby przedstawiciele Orkiestry wzięli udział w dwóch oddzielnych warsztatach odbywających się w jednym czasie. Początek zajęć 18 listopada o godz. 10:00, zakończenie po obiedzie w niedzielę ok. godz. 14:00. Warsztaty są finansowane ze środków projektu, uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt.

Termin zgłoszeń do 31 października 2017r. (tylko wysyłka niniejszego formularza). Warsztaty skierowane są dla druhen i druhów z wypełnioną wcześniej ankietą wstępną. Dodatkowe osoby będą mogły zostać przyjęte po zaakceptowaniu przedłużenia rekrutacji przez instytucję zarządzającą FIO i posiadaniu wolnych miejsc.

Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
tel. 22 509 50 50, fax 22 509 50 40 lub 22 827 53 29
ps@zg.zosprp.pl

ewaluator-kierownik merytoryczny: Bartłomiej Robak tel. 608579796
e-mail: orkiestryosp@gmail.com

„Pracownia liderów orkiestrowych” Projekt Związku OSP RP dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service