Reģistrācija LEC PuMPuRS programmai
Čau!

Sākumā, liels prieks, ka esi nonācis līdz šai anketai! Patiesi vēlamies ar Tevi doties izaugsmes pilnā piedzīvojumā!
Taču pirms pilnībā ieLEC šajā programmā, iepazīstamies! :)

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" ir jauniešu nevalstiskā organizācija, kuras galvenais mērķis ir veicināt pieredzes un piedzīvojuma izglītību Latvijā. To darām ļoti dažādos veidos, sākot no nakts stratēģisko spēļu, laivu braucienu, pārgājienu, stāstu vakaru organizēšanas līdz saliedējošo klases ekskursiju un jauniešu personīgās izaugsmes un līderības apmācību vadīšanu. Šogad dosimies sava mērķa virzienā ar projekta PuMPuRS atbalstu, realizējot dažādas aktivitātes 12 Latvijas pašvaldībās.

Mūsu sagatavotā LEC PuMPuRS programma ir pilnībā bezmaksas jauniešiem vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kas vēlas attīstīt sevi un savu savu sabiedrību sev apkārt, taču līdz šim ir pietrūcis atbalsts un atspēriena punkts. Dalība šajā programmā Tev sniegs iespēju saprast savas spējas, vērtības un mērķus, kā arī atbalstīs rast sev apkārt vidi, kurā sasniegsi vairāk nekā sākotnēji spēj iztēloties!

Kopumā LEC PuMPuRS programma sastāv no LEC apmācībām, kas ir 5 dienu atspēriena treniņš kopā ar vēl citiem 24 jauniešiem un "Piedzīvojuma Gars" komandu, kurās caur dažādām āra dzīves un pieredzes aktivitātēm saliedēsimies, celsim pašapziņu, uzstādīsim gan individuālos, gan grupu mērķus un lēksim to virzienā! Pēc apmācībām seko pēctecības programma, kurā Tu ar mūsu atbalstu turpināsi apmācībās iesākto izaugsmes ceļu un palīdzēsi arī savai apkārtējai videi attīstīties. Katrā pašvaldībā ir sava specifika:

1) Bauska: LEC apmācības no 9. līdz 13. martam "Piedzīvojuma Gars" lauku bāzē "Rites". Seko sociālo projektu realizēšana* un noslēguma pasākums****.

2) Lielvārde: LEC apmācības no 13. līdz 17. martam "Piedzīvojuma Gars" lauku bāzē "Rites". Seko sociālo projektu realizēšana*, prakse PG** un TB savai klasei***.

3) Dobele: LEC apmācības no 9. līdz 13. martam Kurzemē. Seko sociālo projektu realizēšana*, prakse PG**, TB savai klasei*** un noslēguma pasākums****

4) Kuldīga: LEC apmācības no 13. līdz 17. martam Kurzemē. Seko sociālo projektu realizēšana* un noslēguma pasākums****.

* Sociālie projekti - LEC apmācību laikā jaunieši izveidos mazās grupiņas, kas paredzētas kā iekšējā atbalsta sistēma pašās apmācībās gan arī pēc tām. Taču galvenokārt šīs mazās grupiņas realizēs sociālos projektus (pasākumu, akciju vai ko citu) savā vietējā vidē, spēcinātu savu personīgo mācīšanos un sāktu veidotu savu apkārti kādu jaunieši paši vēlas.

** Prakse PG (Piedzīvojuma Gars) - katrs jaunietis tiks aicināts vismaz vienu dienu pievienoties uz kādu no mūsu aktivitātēm un / vai ēnot kādu biedru, lai paplašinātu savu iespēju redzējumu un iegūtu jaunas zināšanas un prasmes.

*** TB (team building - komandas saliedēšana) savai klasei - kopā ar PG treneru atbalstu, mēs aicināsim jauniešus realizēt komandas saliedēšanās aktivitāti savai klasei mācību gada sākumā, lai ieviestu jaunu atmosfēru grupā ar ko jaunieši visnotaļ pavada daudz laiku.

**** Noslēguma pasākums - neformāla tikšanās/pikniks ar visiem LEC programmas dalībniekiem, kur notiks tīklošanās, izvērtēsim projektā paveikto un svinēsim panākumus.

Liekas, ka dalība šajā programmā varētu būt gan jautru piedzīvojumu pilna, gan vērtīgā? PIESAKIES aizpildot reģistrācijas anketu zemāk!

Vēlies atbalstu vai ir kādi jautājumi?
Sazinies ar programmas dalībnieku koordinatori Dārtu Smilgu pa e-pastu darta@piedzivojumagars.lv vai pa tālruni +371 28692536

* LEC - Love Every Challenge / Mīli Katru Izaicinājumu *

PuMPuRS ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai", kas vērsts uz ilgtspējīgu visaptverošu mehānisma radīšanu, veidojot atbalstošu un iekļaujošu skolas vidi ikvienam skolēnam. Projekta “PuMPuRS” ietvaros bērni un jaunieši ar risku priekšlaikus pamest mācības saņem individuālu atbalstu skolā (konsultācijas mācību priekšmetos, psihologa un citu speciālistu atbalstu, naktsmītņu, ēdināšanas vai transporta izdevumu kompensāciju u.c.). Plašāk informāciju var atrast: http://www.pumpurs.lv

Kurā novadā dzīvo un/vai mācies? *
Tu automātiski tiks pievienots/a tā novada LEC PuMPuRS programmai, kurā dzīvo. Ja nedzīvo nevienā no šiem novadiem, pie opcijas Cits/Other ieraksti savu novadu un iespējams mazāk kā gada laikā realizēsim šo programmu Tavā vidē!
Kontaktinformācija
Vārds, uzvārds *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
Dzimšanas datums *
MM
/
DD
/
YYYY
Dzīvesvieta *
Adrese, uz kuru varam Tev nosūtīt vēstuli. Piemērs: Latgales iela 11, Rīga, Latvija, LV-1073
Your answer
Vecāka vai legālā aizbildņa kontaktinformācija
Cilvēks ar kuru mēs parakstīsim līgumu par Tavu dalību LEC PuMPuRS programmā un ar kuru mums sazināties ārkārtas situācijās.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Personiskā saistība *
Telefona numurs *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Praktiskā informācija
Kurā skolā un klasē mācies?
Ja pašlaik nemācies kādā izglītības iestādē, tā arī uzraksti.
Your answer
Kā ar Tavi vislabāk sazināties? *
Tava diēta *
Veselības stāvoklis *
Šeit, lūdzu, apraksti savu veselības stāvokli, kas varētu ietekmēt tavu dalību LEC programmā (alerģijas, fiziskais, mentālais stāvoklis; ja lieto medikamentus - kādus, cik daudz, cik bieži, kādām vajadzībām; iepriekšējas traumas, kuras var par sevi atgādināt pie fiziskas vai emocionālas slodzes).
Your answer
Pieredze un motivācija
Kurš attēlā redzamais cilvēciņš esi savā...
klasē? *
Ja vēlies, vari paskaidrot savu izvēli.
Your answer
skolā? *
Ja vēlies, vari paskaidrot savu izvēli.
Your answer
ģimenē? *
Ja vēlies, vari paskaidrot savu izvēli.
Your answer
pašvaldībā? *
Ja vēlies, vari paskaidrot savu izvēli.
Your answer
Cik ļoti motivēts Tu esi piedalīties LEC PuMPuRS programmā? *
Dažas praktiskās lietas
Kā Tu uzzināji par LEC PuMPuRS programmu? *
Your answer
Esmu iepazinies/usies ar LEC PuMPuRS programmu un apstiprinu savu pilnu dalību visās programmas daļās. *
Es piekrītu, ka manus datus izmanto LEC PuMPuRS projekta realizēšanai un uzglabā biedrības "Piedzīvojuma Gars" datu bāzē atbilstoši datu aizsardzības noteikumiem. *
Vai esi gatavs izkāpt no savas komforta zonas? *
Brīva vieta Taviem jautājumiem, komentāriem
Your answer
ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service