Презентація результатів воркшопу "Одеські схили"
31 травня о 19.00 в Impact Hub Одеса (зал Amsterdam) відбудеться презентація результатів воркшопу “Одеські схили”, який мав на меті переосмислення території, що межує з KANDINSKY Odessa Residence.

В заході візьмуть участь представники команд-учасниць – Кирило Ліпатов, Urban Inst, Костянтин Ємєльянов, Urban Inst та Жанна Кісєльова, JK Lab, а також Андрій Вавриш, CEO SAGA Development та Юрій Грановський, Агенти змін.

Під час презентації будуть представлені вихідні дані, з якими працювали учасники воркшопу, зокрема, соціологічне та просторове дослідження території. Члени команд розкажуть про виявлені проблеми та запропоновані шляхи їх вирішення, а організатори озвучать подальший план дій.

У воркшопі, що тривав 11-13 травня у 4City, брали участь 3 команди в складі місцевих мешканців, архітекторів, біологів, соціологів, дизайнерів та урбаністів.

Протягом трьох днів перша група аналізувала стейкхолдерів, які впливають на реновацію території схилів – забудовників, архітекторів, захисників природного спадку, біологів тощо. В ході аналізу було виявлено, якими ресурсами ці люди володіють, які інтереси переслідують, та які зв'язки між ними можна вибудувати. Аналіз дозволить сформувати ефективну тактику співпраці між групами та забезпечити партисипативність процесу.
Друга команда розробила план реалізації стратегічних цілей. А третя – конкретні просторові рішення в рамках цих цілей: як зробити простір безпечним, або, наприклад, як вирішити конфлікт між велосипедистами та пішоходами за допомогою впорядкування простору. Все це дозволило закласти фундамент майбутніх змін, які чекають одеські схили.

Запрошуємо вас відвідати захід та долучитися до обговорення!

Ім'я, прізвище *
Your answer
Організація яку ви представляєте
Your answer
Контакти (тел, e-mail)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service