Tradycja w działaniu
Teorie i praktyki pedagogiczne dla muzyki tradycyjnej. Konferencja warsztatowa praktyków edukacji muzycznej.

28-29 września 2018 roku
Akademia Muzyczna w Katowicach

rozpoczęcie: piątek 28 września g. 15:00
szczegółowy program na stronie: http://malykolberg.pl oraz https://www.facebook.com/pg/malykolberg/events/

Konferencja z warsztatami dla wszystkich zainteresowanych połączeniem edukacji muzycznej oraz lokalnych tradycji muzycznych w pracy z dziećmi, dorosłymi oraz całymi społecznościami.

Zapraszamy praktyków, którzy wykorzystują muzykę w edukacji, chcą korzystać z muzyki tradycyjnej w edukacji muzycznej, studentów edukacji artystycznej oraz przedstawicieli środowiska naukowego.

Spotykamy się w katedrze Pedagogiki Muzyki Akademii Muzycznej w Katowicach, by wymienić się doświadczeniami, wiedzą, umiejętnościami, omawiając metody pracy i je udoskonalać.

Wykłady i warsztaty na temat różnorodnych form edukacji muzycznej zaprezentują:
prof. dr hab. Anna Waluga (kierownik Katedry Pedagogiki Muzyki AM w Katowicach)
Adam Świtała (kompozytor, edukator i badacz)
Małgorzata Synowiec (trenerka działań lokalnych i międzypokoleniowych)

W trakcie konferencji odbędzie się także 7 30-minutowych prezentacji warsztatowych ukazujących różne podejścia do nauczania muzyki tradycyjnej i jej wykorzystaniu w nauczaniu muzyki.

Zapraszamy do uczestniczenia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja odbywa się w ramach projektu Mały Kolberg 2018, który jest realizowan przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Fundację Mały Kolberg ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Współorganizatorami konferencji są: Akademia Muzyczna w Katowicach oraz Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej - PSEiAM

Email address *
Imię i nazwisko
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
Zawód / zajęcie
Your answer
Czy chcesz przeprowadzić warsztat?
Krótki opis Twojego warsztatu
Your answer
W przypadku większej ilości zgłoszeń Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru spośród zgłoszonych propozycji. Decyzja zostanie podana do wiadomości zgłaszających do 20 września 2018 r.
Zgoda na wysyłanie newslettera
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
1. administratorem danych osobowych jest Fundacja Mały Kolberg, KRS: 0000720509; kontakt w sprawie danych osobowych: dane.osobowe@malykolberg.pl
2. dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji konferencji "Tradycja w praktyce" a także w celu wysyłania informacji na temat działalności Fundacji Mały Kolberg, o ile została wyrażona na to osobna zgoda.
3. dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego roku od dnia zakończenia konferencji lub do wycofania zgody na przesyłania wiadomości w przypadku wyrażenia takiej zgody.
4. posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
5. podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wypełnienie i wysłanie niniejszego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych w nim zawartych;
6. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie dostarczanie wiadomości dotyczących podanego przez Państwa miejsca / rejonu zamieszkania lub/i podanego zawodu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Mały Kolberg. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms