"JUMP" intereses izteikšanas veidlapa.
Programma “Jump” (“Lēciens”) ir domāta 9.-12. klases (15-18 gadu veciem) puišiem, kuri vēlas sākt gatavoties studijām, iegūt jaunus draugus, labāk pazīt sevi, attīstīt labus ieradumus un pozitīvu attieksmi un iegūt praktiskas zināšanas, kas būs noderīgas vēlāk dzīvē.

Programma sastāv no 3 elementiem:
1) praktiskie semināri ar iedvesmojošiem lektoriem, komandas aktivitātēm, … un foršas kopīgas vakariņas!;
2) brīvprātīgais darbs, lai praktiski dotu savu solidāro ieguldījumu sociālās nevienlīdzības mazināšanai; un
3) mentorings, lai izvirzītu konkrētus personības attīstīšanas mērķus.

Kristīgās vērtības ir šo biedrību darbības pamatā un iedvesmo programmas saturu, kaut arī tas neskar tieši ticības jautājumus. Neatkarīgi no JUMP programmas tiek organizētas kristīgi izglītojošas aktivitātes, kurās var brīvprātīgi piedalīties. Turklāt programmas kapelāns ir pieejams, lai sarunātos ar tiem, kuri to vēlas 
     
2023. - 2024. mācību gadā praktiskie semināri notiks reizi mēnesī - no septembra līdz maijam mēneša otrajā sestdienā studentu viesnīcā ‚Āgenskalns“, Baložu ielā 6, Rīgā. Semināru grafiks: 18:00 Lekcija - seminārs; 19:15 kopīgas vakariņas. Brīvprātīgais darbs un mentorings notiks arī reiz mēnesī, vienojoties par datumiem ar vadītājiem. Mēneša trešā sestdiena īpaši veltīta mentoringam.

Programmas cena:  150 EUR (kopā), bet ar 3+ Ģimenes karte - 135 €. Cenā iekļauti kursa materiāli, mentorings un vakariņas pēc katra ikmēneša semināra.

Vairāk informācijas: https://www.programajump.lt/riga.html 
programmajumplv@gmail.com 
Manuels: +371 26253625

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Personas datu apstrāde
Iesniedzot šo pieteikumu, Jūs pilnvarojat programmas "JUMP" organizatorus apstrādāt un izmantotJūsu personas datus saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Personas datu apstrādes likumu.Personas datu pārzinis: International Youth cooperation Latvia (IYC-LV), reģistrācijas numurs 40008248882, Skolas iela 10 k-2 — 52, LV-2121 Salaspils, Latvija, e-pasta adrese info@livingforothers.lv 
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy