Jungtinio turo užsakymas
PRIEŠ UŽSAKANT TURĄ ATIDŽIAI PERSKAITYKITE VISĄ INFORMACIJĄ.
Jungtiniai turai tik Lietuviams! Visi turai su paėmimu ir parvežimu į viešbutį. Papildomas mokestis gyvenantiems Railay, taip pat kai kurie turai papildomai gali kainuoti gyvenantiems Klong Muang, TubKaek arba Krabi mieste.
DĖMESIO, jei registruojatės į turą kuris vyks rytoj arba poryt, būtinai susisiekite per FB ar whats app, viber.
Kiekvienam turui pildyti atskirą formą, bet užtenka visai grupei pildyti vieną (nereikia kiekvienam asmeniui atskirai). Kilus klausimams ar neaiškumams susisiekite su mumis: +66807146830 (Viber, Whatsapp, Line) arba 66629574499 arba labas@tailandieciai.lt (jei klausimą reikia išspręsti greitai, nerašykite el paštu, susisiekite per viber, whats app).
Širdute pažymėti mūsų TOP rekomenduojami turai ❤
Dėmesio, jei netinka datos, bet labai norite sudalyvauti ture, parašykite mums, kartais galime sukeisti dienas vietomis, jei kitiems turistams dienų eiliškumas yra svarbus.
Už visus turus mokama vietoj paėmimo metu vairuotojui. Rekomenduoju turėti lygią sumą be grąžos. Atšaukimas galimas dieną prieš iki 18 val.
Visa informacija bus atsiųsta jums vieną dieną prieš turą. Būtinai parašykite savo kambario numerį kai įsiregistruosite.
Jei reikalingas taksi iš oro uosto - atsiųskite skrydžio bilietą el. paštu (gausite visą informaciją el. paštu).

Pirmadienis – vakare maisto gaminimo kursai https://yacookeryschool.com, programa D (kitas programas užsakome bet kurią kitą dieną bet kuriuo metu, minimalus žmonių kiekis 2 asm.). D programos kaina 1100 Thb, papildomas paėmimo mokestis taikomas paimant iš Krabi miesto, Klong Muang ir Tub Kaek paplūdimio. Susirinkus 6 asm. grupei pagal galimybes prisijungiame ir mes! Vaikams iki 10 m. paprastai mokestis netaikomas, jei grupėje ne mažiau kaip 2 suaugę. Iš vieno viešbučio - 2 minimalus asmenų kiekis.

Antradieniais - Kayakingai po Ao Thalane mangrooves. Turo trukmė apie 4 val. Rytinis arba popietinis turas (priklausomai nuo potvynių, atoslūgių ir oro sąlygų). Kaina 500 Thb ir 300 Thb vaikui. Paėmimas iš Krabi miesto ir Klong muang papildomai nekainuoja. ❤

Trečiadienis – Tigro šventykla, karštosios srovės www.wareerak.co.th ir emeraldiniai baseinai. Visos dienos turas (apie 8 val.). Nelipantys į Tigro uolos šventyklą galės apžiūrėti šventyklų kompleksą apačioje. Grįžtant sustojama į dramblių ligoninę (būtinai priminkite vairuotojui). Mažiausiai 6 asmenys grupėje (nesusirinkus lietuvių grupei prijungiame prie kitų grupių). Kitomis dienomis – galimi privatūs turai arba prijungiame prie kitų turų. Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose. Kaina 1100 THB (450 THB už auto ir 650 THB įėjimai į nacionalinį parką ir karštas sroves), vaikui 4-11 m. vaikui 700 THB. Apranga – tinkama lankyti šventyklą (dengianti kelius ir pečius). Visa informacija atsiunčiama vieną dieną prieš kelionę. Paėmimo laikas derinamas pagal oro sąlygas, bet dažniausiai paėmimą darome ankstyvą. ❤

Ketvirtadieniais – 4 salų turas Poda, Tub, Mor, Chicken. Pageidaujant galimybė sustoti Phranang (Railay) paplūdimyje. Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose ir Krabi mieste. Mažiausiai 6 asmenys (nesusirinkus grupei galimybė prijungti prie kitos grupės turo). Kaina 950 THB (550 THB už laivą ir 400 THB už nacionalinį parką), 300 THB 4-11 m. vaikui (už nacionalinį parką paprastai vaikui mokėti nereikia, bet oficialus mokestis - pusė sumos). Turas trunka apie 7 val. Visa informacija atsiunčiama vieną dieną prieš kelionę. Paėmimo laikas derinamas pagal potvynius ir atoslūgius bei oro sąlygas. ❤

Penktadieniais – Krabi miestas - Wat Kaew Korawaram baltoji šventykla, pasivaikščiojimas palei upę, apsipirkimas Vogue prekybos centre, Krabi naktinis turgus - dėmesio, kaina už auto, gido nėra, Krabyje būsite apie 4 valandas, tai veiklą pasidėliokite patys. Paėmimas apie 16 val., grįžimas apie 21 val. Kaina 250 Thb/asm arba tik naktinis turgus 200 Thb / asm.

Šeštadieniais – 4 Hong salų turas: Hong, lagūna, Pakbia, Lading, Daeng. Mažiausiai 6 asmenys (nesusirinkus grupei galimybė prijungti prie kitos grupės turo). Trukmė apie 7 val. Kaina 950 THB (650 THB už laivą ir 300 nacionalinio parko mokestis) ir 400 THB 4-11 m. vaikui (nacionalinio parko mokesčio paprastai neskaičiuoja, bet oficiali suma 150 Thb).

Sekmadieniais - arapaimų - didelių - žuvų žvejyba Phangna www.http://www.exoticfishingthailand.com/ - visos dienos žvejyba (2 kibimai), kaina 5700 Thb asm. ir nuvežimas parvežimas 3000 thb (ši suma dalinama iš visų vykstančių, paėmimas iš vienos vietos Ao Nange. Kiekviena papildoma paėmimo vieta + 200 Thb.

Sekmadieniais - darome gerus darbus. Susitinkame Ao nang Trash hero valyti paplūdimį (kiekvieną kartą vyksta vis kitoje vietoje) www.facebook.com/trashheroaonang. ❤

Bet kurią dieną galite registruotis į kitus turus (paėmimas ir parvežimas į viešbutį įskaičiuotas (užsakymą suvesti paspaudus Kitas (other) ):

*Dramblių maudynės Phanom bencha nacionaliniame parke. Dėmesio, tai nėra etiška dramblių sanatorija, čia taip pat vyksta ir jodinėjimas drambliais ir dramblių pasirodymai. (Etiška artimiausia vieta - Phang Na įlankoje, kaina apie 4800 Thb asmeniui). Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose. Dėmesio, yra tik kelios valandos kuomet galimos dramblių maudynės, sezono metu užsakykite kaip įmanoma anksčiau, nes dažniausiai dieną prieš vietų po pietų jau nebebūna. Kaina 650 THB suaugusiam ir 500 Thb vaikui.
*Phi Phi salos su maža grupe speedboat 1200 Thb suaug ir 900 Thb 4-11 m. vaikui, nacionalinio parko mokestis 400 Thb ir 200 Thb.
*Maisto gaminimo kursai www.yacookeryschool.com - nuolaida 100 Thb nuo kainų puslapyje (rekomenduoju)
*James Bond sala su speedboad 1200 Thb ir 900 Thb 4-11 m. vaikui. Dėmesio, tai pažintinė ekskursija, James Bond saloje yra labai mažas paplūdimys pasimaudyti.
*Plaukimas su baidarėmis po mangrūves Ao Thalane 500 Thb suaug ir 300 Thb 4-11 m. vaikui - pusės dienos rytinis arba popietinis turas (rekomenduoju), arba saulėlydžio turas su BBQ.
*Plaukimas su baidarėmis po uolomis Bor Thor 850 Thb suaug ir 600 Thb 4-11 m. vaikui (rekomenduoju)
*Similanų salos nuo 3000 Thb / 2000 Thb
*Zip line parkas nuo 700 Thb / 550 Thb
*Zip line parkas ekstremalas nuo 1500 Thb
*Saulėlydžio salų turas po vietines salas nuo 2000 Thb / 1400 Thb (rekomenduoju)
*Rezervacija į Hill Top / Laela Grill restoraną su vip vaizdu - nemokamai (rekomenduoju)
*Raftingas, keturračiai ir Zip line Phangna nacionaliniame parke 1500 THB
*Žvejyba www.http://www.exoticfishingthailand.com/ (nuolaida nuo kainų puslapyje)
*Karštos srovės wareerak.co.th/package - nuolaida visiems paketams, dienos spa kaina 450 Thb be masažo ir nuo 600 Thb su kojų masažu, 800 thb su tajišku masažu, 1000 thb su aliejiniu masažu (jų puslapyje nėra šių paslaugų) -

Privatūs turai čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNUNPf6Jl_DJ3Edi7g0_HE4Hi6Ioh146Qp692BQiJDQDGzzQ/viewform

Email address *
Turas *
Turo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Kontaktai *
El pašto adresas būtinas. Taip pat nurodykite bent 2 kitus būdus kaip su jumis susisiekti Tailande: Viber, Line ID, Whatsapp, Facebook vardas.
Your answer
Viešbutis *
Pavadinimas ir kambario numeris. Jei kambario numerio neturite, INFORMUOKITE iškart kai atvyksite į viešbutį ir žinosite - turint kambario nr daug greičiau išsprendžiami nesusipratimai, o kai kurie vairuotojai be numerio nevažiuoja paimti. Jei viešbučio rezervavę dar neturite, turų prašome neužsakinėti. Pasikeitus viešbučiui, būtinai informuokite apie pasikeitimus.
Your answer
Asmenų skaičius (suaugę + vaikai) *
(vaikai nuo 11 metų laikomi suaugusiais, jei yra mažesnių vaikų - surašykite vaikų skaičių ir amžių. Pvz: 2 suaug. + 2 vaik (1 m. ir 9 m.))
Your answer
Pastabos
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service