Anketa par mobilo pieejamību
Labdien!
Esam Rīgas Tehniskās Universitātes maģistrantūras studenti, kas studiju kursa “Jaunu produktu dizains un attīstība” ietvaros izstrādā jaunu produktu, kas spētu atrisināt mērķauditorijas ar īpašām vajadzībām ikdienas problēmas. Mēs būsim pateicīgi, ja Jūs izlasīsiet mūsu izstrādātās idejas konceptu un atstāsiet savus komentārus/jautājumus, kas ļaus mums pielāgot produktu galapatērētāju - t.i. vājredzīgo / neredzīgo cilvēku ikdienas vajadzībām.

Produkta apraksts:
Mūsu ideja izmanto vienu no izplatītākajiem tehnoloģju veidiem mūsdienās - mobilos tālruņus.
Mēs plānojam izmantot mobilos tālruņus un mazus datu raidītājus izvietotus visā pilsētā vājredzīgo/neredzīgo cilvēku vajadzību sasniegšanai - proti, vienas no svarīgākajām vajadzībām - vajadzības pēc informācijas un orientācijas apkārtnē sasniegšanai.

Darbības princips ir sekojošs: minētos raidītājus iespējams ieprogramēt un izvietot jebkur - gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Katrā raidītājā iespējams ieprogrammēt noteiktu informāciju. Cilvēkam izmantojot mobīlo telefonu tiek iegūta informācija no šiem raidītājiem. Tā var būt informācija par to, ka priekšā atrodas trepes ar 20 pakāpieniem, notiek remontdarbi. Raidītāji var būt izvietoti arī sabiedriskajā transportā - paziņot par transporta veidu un numuru, kustības virzienu. Informācija var būt par jebko - plānots izmantot to paziņojumiem par svarīgiem un bīstamiem šķērsļiem, vai kā gadījumā ar transportu - par svarīgas un citādi nepieejamas informācijas paziņošanai. Paziņojumus mobilajā telefonā iespējams saņemt divos veidos - vai nu lielizmēra burtu uz kontrasta fona veidā (vājredzīgiem), vai arī skaņas informācijas veidā (neredzīgiem).

Ar produkta prototipa darbības principu Jūs varat iepazīties šeit:
http://ej.uz/Video_prezentacija
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vai ikdienā Jūs izmantojat mobilo tālruni? Ja atbilde ir “Jā” un Jūs zinat konkrētu telefona modeli, lūdzu, norādiet to.
Vai šāds produkts būtu Jums interesants izmantošanai ikdienā?
Vai tas spētu atvieglot Jūsu ikdienas dzīvi?
Kādi būtu iespējamie šķērsļi produkta izmantošanā? Kas padarītu tā izmantošanu neērtu?
Kāda veida ierīce Jums būtu vienkāršāka izmantošanā - aplikācija mobilajā telefonā, ka tas ir plānots pašlaik, vai speciālā ierīce, kas kalpotu tikai iepriekš aprakstītajam mērķim?
Vai austiņu izmantošana skaņas paziņojumu saņemšanai netraucētu Jūsu orientācijai apkārtejā vidē?
Kāda veida paziņojumus - par ko, jūs gribētu saņemt, izmantojot šādu produktu?
Vai Jūs būtu gatavi piedalīties šāda produkta prototipa testēšanā? Ja atbilde ir “Jā”, atstājiet lūdzu savus kontaktdatus.
Vieta jūsu komentāriem
Kā Jūs aprakstītu savas redzes grūtības?
Jūsu dati - Dzimums
Jūsu dati - Vecums
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy