Anketa par mobilo pieejamību
Labdien!
Esam Rīgas Tehniskās Universitātes maģistrantūras studenti, kas studiju kursa “Jaunu produktu dizains un attīstība” ietvaros izstrādā jaunu produktu, kas spētu atrisināt mērķauditorijas ar īpašām vajadzībām ikdienas problēmas. Mēs būsim pateicīgi, ja Jūs izlasīsiet mūsu izstrādātās idejas konceptu un atstāsiet savus komentārus/jautājumus, kas ļaus mums pielāgot produktu galapatērētāju - t.i. vājredzīgo / neredzīgo cilvēku ikdienas vajadzībām.

Produkta apraksts:
Mūsu ideja izmanto vienu no izplatītākajiem tehnoloģju veidiem mūsdienās - mobilos tālruņus.
Mēs plānojam izmantot mobilos tālruņus un mazus datu raidītājus izvietotus visā pilsētā vājredzīgo/neredzīgo cilvēku vajadzību sasniegšanai - proti, vienas no svarīgākajām vajadzībām - vajadzības pēc informācijas un orientācijas apkārtnē sasniegšanai.

Darbības princips ir sekojošs: minētos raidītājus iespējams ieprogramēt un izvietot jebkur - gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Katrā raidītājā iespējams ieprogrammēt noteiktu informāciju. Cilvēkam izmantojot mobīlo telefonu tiek iegūta informācija no šiem raidītājiem. Tā var būt informācija par to, ka priekšā atrodas trepes ar 20 pakāpieniem, notiek remontdarbi. Raidītāji var būt izvietoti arī sabiedriskajā transportā - paziņot par transporta veidu un numuru, kustības virzienu. Informācija var būt par jebko - plānots izmantot to paziņojumiem par svarīgiem un bīstamiem šķērsļiem, vai kā gadījumā ar transportu - par svarīgas un citādi nepieejamas informācijas paziņošanai. Paziņojumus mobilajā telefonā iespējams saņemt divos veidos - vai nu lielizmēra burtu uz kontrasta fona veidā (vājredzīgiem), vai arī skaņas informācijas veidā (neredzīgiem).

Ar produkta prototipa darbības principu Jūs varat iepazīties šeit:
http://ej.uz/Video_prezentacija
Vai ikdienā Jūs izmantojat mobilo tālruni? Ja atbilde ir “Jā” un Jūs zinat konkrētu telefona modeli, lūdzu, norādiet to.
Your answer
Vai šāds produkts būtu Jums interesants izmantošanai ikdienā?
Your answer
Vai tas spētu atvieglot Jūsu ikdienas dzīvi?
Your answer
Kādi būtu iespējamie šķērsļi produkta izmantošanā? Kas padarītu tā izmantošanu neērtu?
Your answer
Kāda veida ierīce Jums būtu vienkāršāka izmantošanā - aplikācija mobilajā telefonā, ka tas ir plānots pašlaik, vai speciālā ierīce, kas kalpotu tikai iepriekš aprakstītajam mērķim?
Your answer
Vai austiņu izmantošana skaņas paziņojumu saņemšanai netraucētu Jūsu orientācijai apkārtejā vidē?
Your answer
Kāda veida paziņojumus - par ko, jūs gribētu saņemt, izmantojot šādu produktu?
Your answer
Vai Jūs būtu gatavi piedalīties šāda produkta prototipa testēšanā? Ja atbilde ir “Jā”, atstājiet lūdzu savus kontaktdatus.
Your answer
Vieta jūsu komentāriem
Your answer
Kā Jūs aprakstītu savas redzes grūtības?
Your answer
Jūsu dati - Dzimums
Your answer
Jūsu dati - Vecums
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy