Formularz zgłoszeniowy Jubileusz 25-lecia PFRN
TERMIN:
22 maja 2020 roku

MIEJSCE:
Radisson Collection Hotel (ul. Grzybowska 24, Warszawa)
Informacje na temat Jubileuszu 25-lecia PFRN:

Od prawie dwudziestu pięciu już lat, Polska Federacja Rynku Nieruchomości działa na rzecz polskiego rynku nieruchomości. Rokrocznie profesjonaliści i pasjonaci rynku nieruchomości dyskutują i wymieniają się doświadczeniami podczas największego wydarzenia w branży. Co roku wydarzenia PFRN gromadzą ok. 200/300 osób, reprezentantów: biur nieruchomości, zarządców nieruchomości, banków, pośredników finansowych oraz firm ubezpieczeniowych.

W dniu 22 maja 2020 roku Polska Federacja Rynku Nieruchomości, najstarsza i największa organizacja nieruchomościowa będzie organizatorem Jubileuszu 25-lecia w Hotelu Radisson Collection w Warszawie.

W wydarzeniu weźmie udział delegacja ze Stanów Zjednoczonych w związku z misją handlową do Polski. Jubileusz XXV-lecia PFRN będzie połączony również z XX-leciem CCIM w Polsce (CCIM – kursy na Dyplomowanego Specjalistę Komercyjnych Inwestycji – program Instytutu CCIM z Chicago).
Uwaga (zasady przyjmowania zgłoszeń i uczestnictwa):
1. Zgłoszenia są przyjmowane z jednoczesną wpłatą na konto: PFRN nr 30 1050 1038 1000 0022 0361 8844
2. Za członka PFRN uznaje się osoby należące do lokalnego Stowarzyszenia PFRN.
3. Zgłoszenie jest ofertą imienną i bezzwrotną. W przypadku anulowania zgłoszenia lub nie pojawienia się na Jubileuszu wpłacona opłata nie podlega zwrotowi.
4. Hotel rezerwujemy na osobnym formularzu.
Wpłat prosimy dokonywać na konto Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości:
Bank Śląski S.A. O/Warszawa, Filia Nowowiejska, nr 30 1050 1038 1000 0022 0361 8844
KOSZT UDZIAŁU (ceny obowiązują do 29.02.2020 r.) *
INFORMACJE O UCZESTNIKU
IMIĘ I NAZWISKO *
Your answer
NAZWA STOWARZYSZENIA (wypełnić jeśli zrzeszony - dotyczy Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN):
Your answer
FIRMA
Your answer
NIP
Your answer
ADRES
Your answer
MIASTO
Your answer
KOD
Your answer
TELEFON *
Your answer
E-MAIL *
Your answer
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, jednak podanie oznaczonych danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i świadczenia usługi. Administratorem danych osobowych (ADO) jest Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z polityką prywatności (http://pfrn.pl/page/504), a jednocześnie spełnienie obowiązku informacyjnego zgodnie z art. 13 RODO. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Federację Rynku Nieruchomości moich danych osobowych w celach przesłania informacji o innych szkoleniach branżowych organizowanych przez PFRN. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy