Prague Innovation Mixxer: Technologie a inovace ve vzdělávání
Kdy: 20. dubna 2022, 17:00 - 19:30

Kde: Podnikatelské a inovační centrum hl. m. Prahy
Charvátova 6, Praha 1  
Mapa: https://goo.gl/maps/5WoKEYPHsDXNN3QE6

📣 💁‍♀️ Zapojte se s námi do diskuze a využijte možnost vybavit se cennými lekcemi a informacemi.

Pronikněte do Vzdělávání 21. století
Jaké jsou potřeby vzdělávání ve 21. století a jak na ně reagovat? Jakou roli hrají kreativita a technologie a jak s nimi efektivně pracovat ve třídě? A kdy má digitalizace smysl?
Na dalším Inovačním Mixéru otevřeme nejen to, ale dozvíte se také, jak využít virtuální realitu či 3D tisk pro vzdělávací procesy či jak inovativně vyučovat podnikání.

Zaměříme se na to, jak mohou inovace měnit paradigma formálního vzdělávání.  Představíme si praktická řešení inovativních konceptů, které reflektují nejnovější požadavky na moderní vzdělávání. Zapojte se do moderované diskuse s odborníky z praxe, ve které budeme diskutovat o nejnovějších trendech i výzvách moderního vzdělávání.PROGRAM

Úvodní slovo:

Mariana Čapková/ Předsedkyně Výboru pro výchovu a vzdělávání/Začleňování ukrajinských dětí do českého školského systému a inovace ve vzdělávání s tím spojené

🧑‍💼 ŘEČNÍCI


1️⃣ Pavel Pelčák /Prusa Pro školy PRUSA Research a.s. / 3D tiskárna jako gamechanger: Proč ji mají firmy i školy a jak může pomoci i vám?

2️⃣ Pavol Hejný / H-Edu a CollBoard.com / Jak místo zakazování mobilů a tabletů využít digitalizaci pro vzdělávání 21. století

3️⃣ Lucie Drimlová /SŠ pedagog/ Digitalizace ve škole: efektivně, bezpečně a prakticky/ - pohled z praxe

4️⃣ Václav Švec /ČZÚ - Tiimiakatemia/ Inovativní podnikání aneb vzdělávej se praxí

5️⃣  Andrej Braguca /Virtual Lab/Jak české školy smysluplně využívají virtuální realituModeruje Bohumil Kartous /Pražský inovační institut/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prague Innovation Mixxer je pravidelné měsíční setkání organizované Podnikatelským a inovačním centrem hl. města Prahy (PIC). Cílem setkání je poskytnout platformu pro sdílení informací a propojení subjektů, kteří se podílejí na rozvoji inovativních řešení problémů moderního života ve městě.

Každé setkání má zvolené téma a účastní se ho především představitelé firem, samosprávy, akademické obce a odborníci na danou problematiku. Akce jsou veřejné a přístupné lidem, kteří se o problematiku zajímají.

Na každé akci představí 3-4 hosté v desetiminutových příspěvcích konkrétní téma dané problematiky. Úvodní příspěvky jsou následované moderovanou diskusí a volným networkingem.

Těšíme se na Vás v Podnikatelském a inovačním centru hl. m. Prahy.
 
Tým PIC

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Organizace *
Pozice *
Kde jste se o akci dozvěděli? *
Preferuji účast *
Akce je organizována jako prezenční. Vzhledem k aktuální situaci uvažujeme nad možností živého online streamingu. Povaha celé akce (moderovaná diskuse, networking) je nastavená na osobní setkání. Rádi bychom ale vyšli vstříc Vašim potřebám, proto se ptáme, zda byste měli zájem účastnit se spíše online.
Máte zájem o pozvánky na budoucí akce PIC? *
Souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů a s využitím audiovizuální dokumentace z akce *
dovolujeme si Vás informovat, že v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a s účinností od 25. května 2018 Vaše sdílené informace budou uchovány a chráněny v souladu s výše zmíněným obecným nařízením a vaše data nebudeme sdílet s žádnou jinou stranou.
Kontakt
V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte programovou manažerku Podnikatelského a inovačního centra Mgr. Anetu Bednářovou.  

Email: bednarova@prahainovacni.eu
Telefon: +420 606 376 080
Web: https://www.prazskyinovacniinstitut.cz/pic


Těšíme se na Vás v PIC!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of prahainovacni.eu. Report Abuse