Zostań Swoim Autorytetem
Zapraszam na czerwcowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej. Spróbujemy dodać sobie mocy :)

Jeśli masz wrażenie, że zbyt często polegasz na zdaniu innych,
Jeśli sądzisz, że Twoje marzenia są nierealistyczne i ich nie spełniasz,
Jeśli czujesz, że coś ogranicza Cię w byciu w pełni sobą,
Jeżeli ocena innych jest dla Ciebie ważniejsza niż byś chciał/a,

Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego:

Dowiesz się, czego potrzebujesz od swojego autorytetu,
Sprawdzisz jak samemu/samej stać się autorytetem dla siebie,
Poznasz, a może i przełamiesz swoją blokadę w dążeniu do realizacji marzeń,
Zobaczysz siłę w różnorodności.....

W dobie internetu, każdy może próbować zbudować swoją „markę autorytetu” i tego „kto wie”.... Do tego dochodzą przekonania, które wynosimy z domu – nie zawsze wzmacniające. Wiele osób gubi się w tym gąszczu cudzych mądrości. Pytają: „jaki mam właściwie być”, „co powinienem czuć”, „czego powinienem chcieć”. Zapraszam Cię więc na ścieżkę do samego/samej siebie, swoich marzeń, potrzeb, opinii i granic.

Prowadząca:
Katarzyna Spiridonow – psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego z 23 letnim doświadczeniem we wspieraniu rozwoju osób indywidualnych i zespołów oraz podróżniczka od lat 26. Oprócz prowadzenia swojej firmy QUO VADIS, realizuje projekt „Coaching w drodze do raju...” . Doświadczyła jak ogromne znaczenie dla pełni i satysfakcji z życia ma samoświadomość i pomaga ją pogłębiać.
Kiedy:
23 czerwca (sobota), 11.00-14.00, zaczynamy punktualnie.
Gdzie:
Warsztat Warszawski - lokal fundacji, Pl. Konstytucji 4, parter. Wejście od strony placu.

WARSZTAT JEST BEZPŁATNY

ZAPISY
Obowiązują ZAPISY przez poniższy formularz.

Proszę uważnie wpisywać szczególnie adres mailowy - na niego dostaniesz informację, czy dostałeś/aś się na warsztat :)

imię *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu (zostanie użyty tylko w sytuacji awaryjnej) *
Your answer
Skąd wiesz o TYM spotkaniu *
Administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Usługi Psychologiczne QUO VADIS Katarzyna Spiridonow, ul. Szczuczyńska 11/17, 03-943 Warszawa. Twoje dane osobowe podawane w formularzu są przetwarzane w celu zebrania grupy na w/w wydarzenie. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.
CZY ZGADZASZ SIĘ NA OTRZYMYWANIE NEWSLETTERA z informacjami o kolejnych wydarzeniach? Administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Usługi Psychologiczne QUO VADIS Katarzyna Spiridonow, ul. Szczuczyńska 11/17, 03-943 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysyłki newslettera i odbywa się na podstawie Twojej zgody. Masz prawo do odwołania zgody, jeśli uznasz, że nie chcesz już dłużej otrzymywać od nas wiadomości z informacjami na temat aktualnych ofert i szkoleń. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do czasu odwołania zgody/wypisania się z newslettera. Twoje dane osobowe będą udostępnionie serwisowi Mailchimp świadczącemu usługi utrzymania i dystrybucji newslettera. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms