Registrační formulář do databáze UX výzkumu
Děkuji za váš zájem o testování webů za finanční odměnu :)

Tento registrační formulář slouží pro registraci do databáze UX výzkumu. Pokud se chcete registrovat, vyplňte kompletně tento formulář a odešlete jej tlačítkem ODESLAT dole na stránce.

Každý registrovaný účastník bude nepravidelně dostávat pozvánky k uživatelským testováním webů, případně jiným testováním a výzkumům, která probíhají osobně kdekoliv v ČR, nebo vzdáleně online i telefonicky. Odesílatelem pozvánky je vždy Adam Vrána, provozovatel webu uxvyzkum.cz. Pro účely konkrétního testování nepotřebujete žádné speciální dovednosti.

Odměna za účast na uživatelském testování je obvykle 500 Kč, ale skutečná výše odměny je stanovena individuálně pro každý samostatný výzkum. O výši odměny je účastník vždy předem informován přímo v pozvánce, kterou obdrží e-mailem.

Jak probíhá výzkum?

UŽIVATELSKÉ TESTOVÁNÍ WEBU - v průběhu testování nějakého webu vás budeme sledovat, jak konkrétní web používáte, co děláte na obrazovce s myší, kam klikáte, co vám není jasné a co při tom říkáte. Cílem testování je vidět vás používat konkrétní webovou stránku, abychom pochopili, kde mohou nastat nějaké potíže během používání této webové stránky. Jedině tak dokážeme potíže odhalit a opravit. A tím zjednodušit lidem používání této webové stránky.

VZDÁLENĚ VS. OSOBNĚ - osobní testování webu probíhá na konkrétním místě, kde je vždy specifikováno v pozvánce. V takovém případě je potřeba se dostavit ve smluvenou hodinu na domluvenou adresu a otestovat webovou stránku za přítomnosti moderátora. Po skončení testu vám bude odměna vyplacena v hotovosti.
Vzdálené testování probíhá přes internet u vás doma nebo v kanceláři. Nemusíte nikam chodit. Ve smluvenou hodinu se smluveným způsobem spojíme a pomocí speciální webové stránky, nebo speciální mobilní aplikace otestujeme konkrétní webovou stránku. Po skončení vzdáleného testu vám bude odměna vyplacena převodem na váš účet.

Registraci účastníků do UX výzkumu organizuje Adam Vrána, textař s přesahem do UX, IČ 70302162, adam@ladyvirtual.cz

Email address *
Jste žena, nebo muž? *
Jméno a příjmení *
Your answer
Rok narození *
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
PSČ musíme ověřit pro případ, že v ČR existuje více měst nebo obcí se stejným názvem.
Your answer
Telefon *
Na telefon vám budeme volat v případě, že vás vybereme pro konkrétní testování nebo výzkum. Telefonicky s vámi dohodneme čas a další podrobnosti.
Your answer
Pracovní činnost a obor *
Pokud studujete, napište co.
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Pokud neudělíte souhlas, není možné dokončit tuto registraci. Podmínky ochrany osobních údajů si můžete pročíst na této adrese: https://www.uxvyzkum.cz/ochrana-osobnich-udaju/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of LadyVirtual.cz. Report Abuse - Terms of Service