Parlament dětí a mládeže Prahy 3
Vítáme tě na přípravách nově vznikajícího Parlamentu dětí a mládeže Prahy 3! 
Pokud tě zajímá dění na Praze 3, chtěl/a bys mít možnost ho ovlivnit nebo zjistit, jak funguje samospráva a politika, jsi tu správně. V parlamentu se navíc naučíš spoustu důležitých věcí, které se ti budou hodit - vyjadřovat svůj názor, argumentovat, hledat řešení, komunikovat v týmu a mnoho dalšího.
Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazuješ, jen dáš vědět, že máš zájem. Sami tě pak kontaktujeme a domluvíme se na tvém zapojení podle tvých možností. A neboj, nebudeš na to sám. Parlament bude složený z mladých a podobně naladěných lidí, jako jsi ty. 
Tak se dáme do práce!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Parlament bude složen z mladých lidí od 12 do 21 let, studujících nebo s trvalým pobytem na Praze 3. Pokud nesplňuješ tuto podmínku, ale přesto tě fungování parlamentu zajímá, dej nám vědět.  *
Abychom ti mohli napsat/zavolat, potřebujeme tvé jméno a kontakt přímo na tebe - telefon, instagram, messenger, facebook, email... Ideálně alespoň dva kontakty. Nikomu je nebudeme předávat, opravdu slouží k prvotnímu oslovení a když se později nebudeš chtít zapojit, sama/sám rozhodneš, jestli je máme nadobro vymazat nebo ti občas napsat, jak se parlamentu daří.  *
Otázka pouze pro ty, kteří splňují podmínky věku a spojitosti s Prahou 3 (škola, bydliště)

Rádi bychom zjistili, jaké máš zkušenosti s něčím podobným. Určitě podle toho nebudeme vybírat, kdo se zapojí a kdo ne. To bude ostatně na vás a na voličích z řad mladých.
Pokud nám chceš své zkušenosti upřesnit, můžeš tady:
Otázka pouze pro ty, kteří splňují podmínky věku a spojitosti s Prahou 3 (škola, bydliště)

Co tě na parlamentu nejvíce láká? Proč se chceš zapojit?
Děkujeme ti za vyplnění dotazníku. Pokud chceš ještě cokoliv dodat, zde je tvá příležitost:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita. Report Abuse