Ankieta               
Sign in to Google to save your progress. Learn more
14.10.2022 | piątek |
15.10.2022 | sobota |
Adres e-mail *
Imię i nazwisko *
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Numer telefonu *
Twoje doświadczenia i marzenia związane z kulturą tradycyjną (taniec, śpiew, granie na instrumentach rzemiosło, inne) *
Na jakim instrumencie/tach grasz?
Na jakim poziomie zaawansowania?
Clear selection
Czy znasz czangowe melodie?
Clear selection
Twoje uwagi, sugesie
RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Aeris Futuro.
2) Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu zrealizowania warsztatów i w celu informowania o przedsięwzięciach organizowanych w ramach Festiwalu Czango w Polsce. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych
3) Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wyczerpania możliwości marketingowych potrzebnych do prowadzenia wydarzenia.

6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.    
Akceptuję powyższe zasady udziału w wydarzeniu *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Aeris Futuro. Report Abuse