Zapisz się na Festiwal Pozytywny "Dusza się rusza" w Białymstoku (11-13.10.2019)
Zapraszamy do zapisów na imprezy Festiwalu Pozytywnego "Dusza się rusza" - w Białymstoku.

Udział w imprezach możliwy jest tylko po dokonaniu wpłaty (w przypadku imprez odpłatnych) i informacji od organizatora potwierdzającej rezerwację miejsca na daną imprezę.

Jeżeli nie zarejestrujemy wpłaty za wybrany warsztat w przeciągu 24 godzin, przeniesiemy Państwa rezerwację na listę rezerwową, co może spowodować brakiem miejsca na imprezie.
Email address *
Imię i nazwisko: *
Your answer
Telefon (bez spacji): *
Your answer
Wybierz imprezę: *
Akceptacja regulaminu "Dusza się rusza" Festiwalu Pozytywnego
Każdy uczestnik imprez "Dusza się rusza" Festiwalu Pozytywnego w Białymstoku z chwilą zapisu na imprezy wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku podczas udziału w imprezach, jak również na przetwarzanie danych osobowych przez Pracownię Psychoterapii i Psychoedukacji Integra s.c. w Białymstoku, nazywanym dalej Ośrodkiem, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133) oraz oświadcza, że został poinformowany, że podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mu prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania. Cały regulamin imprezy dostępny jest na stronie www.duszasierusza.pl

Prawa Uczestnika imprezy "Dusza się rusza" w zakresie ochrony danych osobowych (RODO)

1. Zgodnie z RODO Uczestnikom przekazującym Ośrodkowi dane osobowe poprzez formularz kontaktowy przysługują następujące uprawnienia wobec podanych danych i ich przetwarzania przez Ośrodek:
– prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych,
– prawo dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
– prawo do przeniesienia danych,
– prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
– prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
2. Podane dane osobowe są przetwarzane na podstawie jego zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”).
3. Podane dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Uczestnika, ale nie dłużej niż przez okres 5 lat od zakończenia kontaktów z Ośrodkiem dla celów dla których zostały zebrane.
4. Odbiorcami podanych danych będą osoby upoważnione przez Ośrodek do przetwarzania danych osobowych w ramach swoich obowiązków służbowych oraz podmioty, którym Ośrodek zleca wykonywania czynności, z którymi wiąże się przetwarzanie danych osobowych (terapeuci, pracownicy oraz współpracownicy Ośrodka).
5. W sprawie ochrony swoich danych osobowych Uczestnik może się skontaktować z Ośrodkiem pod numerem telefonu +48 608 686 376 lub mailem: kontakt@pracowniaintegra.pl
6. Pełne zasady dotyczące polityki prywatności w Ośrodku znajdują się na https://www.pracowniaintegra.pl/standardy-pracy/
Wyrażam zgodę i akceptuję regulamin imprezy. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy