Warsztaty kaligrafii
Przez dwa dni będziemy ćwiczyć sztukę pisania. To nie tylko sposób na naukę imponujących zdobień, ale także wypracowywanie w sobie cierpliwości i staranności. Sama historia sztuki kaligrafii jest tak długa, jak historia słowa pisanego. Podczas zajęć poznamy materiały do kaligrafii oraz podstawowe style w liternictwie. Do udziału zapraszamy osoby początkujące, jak również te, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności.

Warsztaty trwają 2 dni:  21-22 lutego 2023, godziny zajęć: od 16.00 do 19.00.

Dla kogo? Dla młodzieży powyżej 14 lat oraz dorosłych.

Osoba prowadząca - Anna Malesińska https://www.facebook.com/kaligranna.

Gdzie? W Galerii Kultura (ul. 3 Maja 44/2, wejście od ul. Kilińskiego).

Materiały plastyczne zapewnia organizator.

Koszt rezerwacji miejsca wynosi 60 zł (koszt uczestnictwa możemy obniżyć dzięki pozyskanemu dofinansowaniu.

Jak zarezerwować miejsce? Wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić koszt rezerwacji miejsca w wysokości 60 zł za warsztat (wpłata należności jest gwarancją zarezerwowania miejsca na warsztatach)

Dane do przelewu:
stowarzyszenie tutajteraz
30 1050 1953 1000 0090 3108 0550 

Dodatkowe informacje:
e-mail: stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com

tel. 608 657 713

Warsztaty dofinansowane ze środków Miasta Siedlce oraz Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. 

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Prosimy o informację o rezygnacji z warsztatów, jeśli uczestnik/uczestniczka nie będzie mógł/mogła wziąć udziału. Pozwoli to nam na zaproszenie osób z listy rezerwowej.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię nazwisko uczestnika/uczestniczki *
To jest druga edycja warsztatów kaligrafii, organizowana przez Galerię Kultura. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji (Nie ma to wpływu na twój udział w warsztatach. Jest to informacja przydatna nam w celu jak najlepszego przygotowania warsztatów.).  
Wiek uczestnika/uczestniczki *
Adres zamieszkania (przebywania):  miejscowość, ulica, numer domu i mieszkania (dane te niezbędne są nam w związku z uzyskanym dofinansowanie z budżetu Miasta Siedlce) *
adres e-mail uczestnika/uczestniczki lub/i rodzica/opiekuna w przypadku osób nieletnich *
numer  uczestnika/uczestniczki lub/i rodzica/opiekuna w przypadku osób nieletnich *
Ważne informacje dla prowadzących warsztaty (np. uczulenia, specjalna dieta, potrzeby związane z dostępnością)
Wyrażam zgodę naNA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH w zakresie imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu umożliwienia skontaktowania się w sprawach związanych z organizacją warsztatów oraz w celu formalności związanych z realizacją umów o dofinansowanie. *
Wyrażam zgodę PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH  w zakresie wizerunku, w celach informacyjnych i promocyjnych, związanych z warsztatami prowadzonymi przez stowarzyszenie tutajteraz. Informujemy, że Państwa zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com.

Niniejsza zgoda oznacza, że stowarzyszenie może zamieszczać zdjęcia z wizerunkiem w relacjach z zajęć warsztatowych i/lub udostępniać je w ramach dokumentacji projektowej (Urząd Miasta Siedlce i Fundacja LOTTO)
*
Wyrażam zgodę PRZESYŁANIE INFORMACJI O PLANOWANYCH WARSZTATACH I INICJATYWACH realizowanych przez stowarzyszenie tutajteraz na podany w niniejszym formularzu adres e-mail.  Informujemy, że Państwa zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy