Formularz zgłoszeniowy na warsztaty projektowania rozwiązań w ramach konkursu "Inicjator PoMocy".
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wybranie odpowiadającego Państwu terminu warsztatów z projektowania rozwiązań skierowanych do osób pokrzywdzonych przez nazizm.

Celem warsztatów jest wsparcie osób zainteresowanych zgłoszeniem pomysłu do konkursu "Inicjator PoMocy" w opracowaniu skutecznego rozwiązania.

Podczas warsztatów dowiecie się Państwo:
- jak analizować potrzeby różnych adresatów usług społecznych,
- jak opisać potrzeby konkretnej grupy odbiorców,
- na jakie kwestie zwracać uwagę przed rozpoczęciem prac nad konkretnym rozwiązaniem,
- jak wskazywać kluczowe cechy rozwiązań, które mają znaczenie dla ich odbiorców,
- jak analizować i wybierać najlepsze pomysły, z uwzględnieniem ich efektywności oraz trafności.

Więcej informacji na stronie www.inicjatorpomocy.pl.

Z danej organizacji może zgłosić się tylko jedna osoba. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy wybrać dogodny dla siebie termin warsztatów. *
Można wziąć udział tylko w jednych warsztatach.
DANE KONTAKTOWE
Imię i nazwisko *
Reprezentowana instytucja/organizacja/firma
Prosimy o podanie, jeśli dotyczy.
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych w ramach konkursu "Inicjator PoMocy". Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne, by wziąć udział w warsztatach. Dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Pani/Pana zgodę (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Stocznia, z siedzibą w Warszawie przy Placu Zamkowym 10. Dane osobowe w formie pozwalającej na Pani/Pana identyfikację będą przechowywane do zakończenia naboru Konkursu "Inicjator PoMocy". Dane będą powierzane do przetwarzania podmiotom zapewniającym obsługę informatyczną Fundacji Stocznia na podstawie umów zobowiązujących je do zagwarantowania odpowiedniej ochrony danych osobowych. W związku z wykorzystaniem platformy GSuite dane mogą być przetwarzane z wykorzystaniem serwerów znajdujących się poza obszarem UE.W każdej chwili posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Zgodę na przetwarzanie danych może Pani/Pan cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli chce Pani/Pan skorzystać ze swoich praw, prosimy o kontakt na adres stocznia@stocznia.org.pl. Informujemy także, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imienia, nazwiska i adresu e-mail) w celu otrzymywania newslettera Fundacji Stocznia. Dzięki niemu kilka razy w roku będzie Pan/Pani otrzymywać najważniejsze informacje dotyczące naszej działalności związanej m.in. z innowacjami społecznymi.Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne, by zapisać się do newslettera Fundacji Stocznia. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Stocznia z siedzibą w Warszawie przy Placu Zamkowym 10. Pana/Pani dane wykorzystywane są w celu przesyłania najważniejszych informacji o działalności Stoczni.Informacje te przesyłane są nieregularnie, nie częściej niż kilka razy w roku. Dane będą przetwarzane przez czas funkcjonowania Stoczni, chyba że wcześniej zrezygnuje Pani/Pan z otrzymywania informacji, co spowoduje usunięcie danych z bazy CRM.Dane będą powierzane do przetwarzania podmiotom zapewniającym obsługę informatyczną Fundacji Stocznia na podstawie umów zobowiązujących je do zagwarantowania odpowiedniej ochrony danych osobowych. W związku z wykorzystaniem platformy GSuite dane mogą być przetwarzane z wykorzystaniem serwerów znajdujących się poza obszarem UE. Zgodę na przetwarzanie danych może Pani/Pan cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli chce Pani/Pan skorzystać ze swoich praw, prosimy o kontakt na adres stocznia@stocznia.org.pl.
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Rodzina Chabierów. Report Abuse