Za tábory po celé léto
Vážení pořadatelé táborů,

situace je dnes už tak dost složitá a nyní začíná hrozit, že by dětské tábory toto léto nebyly nebo byly jen v omezené míře. Spojme síly, média se o téma zajímají.

Nejde tu o petici, ale rádi bychom ukázali, že pro pořadatele táborů jde o velmi důležitou věc. Dáváme tímto způsobem dohromady ty pořadatele táborům, kteří chtějí být slyšet a kteří chtějí, aby se tábory konaly. A to i za předpokladu zvýšených hygienických opatření. A aby se o tom vedla diskuse.

Spolupracujeme s Českou radou dětí a mládeže, Sdružením pracovníků Domů dětí a mládeže a dalšími, kteří iniciují debatu s příslušnými úřady na toto téma s cílem stanovení podmínek konání letních táborů.

Pojďme je tedy podpořit. Vyplňte prosím pár údajů o vašich táborech, zveřejníme název pořadatele / počet táborů / počet dětí. Ostatní je dobrovolné, ale rádi se dozvíme váš názor na věc. Využijeme na webech Borovice.cz, crdm.cz, adam.cz apod.

Předem děkujeme za spolupráci a doufáme, že se podaří dojít k rozumnému závěru a tábory nakonec budou po celé léto v co nejběžnější formě.

Za portál Borovice.cz
Mgr. Jana Ptáčková a Pavel HofrichterSign in to Google to save your progress. Learn more
Název pořadatele - název organizace, subjektu *
Počet TURNUSŮ vašich táborů během celého léta (vyplňte jedno číslo) *
Počet DĚTÍ, které se vašich táborů během celého léta běžně zúčastní (vyplňte jedno číslo, stačí přibližný počet) *
Dobrovolná otázka: Nakolik máte tábory v tuto chvíli obsazené? V případě, že by tábory v červenci nebyly, kolik dětí by o váš tábor přibližně přišlo.
Dobrovolná otázka: S přípravami tábora jsme...
Clear selection
Dobrovolná otázka: V případě, že tábory konat budou, jaká opatření v  provozu tábora byste zavedli, aby se předešlo virové (či jiné) infekci nad rámec vašich standardních postupů.
Dobrovolná otázka: Jak současnou situaci okolo táborů vidíte? Když by byly tábory jen v srpnu, jak to ovlivní vaši situaci? Dotkla se vás vládní opatření už nyní ve smyslu ekonomickém?
Dobrovolná otázka: e-email
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RAIN.cz. Report Abuse