Dotazník pro zájemce o novou ScioŠkolu bez zápisu do rejstříku MŠMT - Praha 6 a 4
Vážení rodiče,

projevili jste zájem o zápis dítěte do některé ze ScioŠkol. Proto bychom se Vás rádi zeptali na Váš zájem o zápis dítěte do ScioŠkoly i v případě, že MŠMT nezapíše ScioŠkolu do rejstříku škol. Situace je nyní taková, že stále čekáme na vyjádření MŠMT (rozhodnutí bychom měli znát snad nejpozději do konce května). Stále věříme tomu, že školy budou do rejstříku zapsány. Jistotu ale nemáme, a tak zvažujeme další varianty. Jako jedna z nich se jeví vybudování školy bez podpory MŠMT (na Praze 4 nebo 6, případně obě podle zájmu a možností). Škola by pak fungovala v režimu, kdy je dítě zapsané do jakékoli jiné školy, ale reálně navštěvuje ScioŠkolu (bez statusu školy), reálně tedy jako v domácím vzdělávání, ale s docházkou do školy. Naše škola tak bude fungovat se všemi parametry ScioŠkol (denní docházení, průvodci, přístup k dětem, výuka). Tato varianta by s sebou ale nesla kvůli absenci dotací vyšší školné, a to kolem 14 000 Kč. Víme, že jde o hodně peněz. Nechceme dělat školy pro zisk, ale potřebujeme je zaplatit. Vyplňte nám, prosím, dotazník níže, abychom věděli, jak reálná uvedená varianta je.

Děkujeme!

Lucie Macášková Hejbalová, projekt ScioŠkol
scioskoly@scio.cz

V případě, že by MŠMT nezapsalo ScioŠkolu na Praze 4 nebo 6 do rejstříku, byli byste ochotni zapsat dítě do jiné školy s tím, že by reálně navštěvovalo ScioŠkolu? *
Jakou školu byste vybrali?
Jak vysoké školné byste byli ochotní platit? *
V případě, že by škola nebyla zapsaná v rejstříku MŠMT, školné by muselo pokrýt všechny náklady školy.
Kolik dětí máte?
Kolik dětí plánujete dát do ScioŠkoly?
V jakém ročníku bude Vaše dítě, které plánujete dát do ScioŠkoly ve školním roce 2017/18
Pro rodiče budoucích prvňáčků. Kolik dětí bude pravděpodobně ve třídě ve spádové škole, kam by moje dítě mělo nastoupit. Pokud nevíte, můžete vynechat.
Your answer
Pro rodiče dětí, které přestupují z vyšší než 1. třídy. Kolik dětí je nyní ve třídě, kterou moje dítě navštěvuje:
Your answer
Bydliště
Your answer
Zde nám napište e-mail, pokud chcete být informováni o dění kolem vznikání ScioŠkol
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Pokud byste se do Scioškoly nedostali, máte zájem o nějakou jinou formu odpoledního vzdělávání v duchu Scioškoly? Např. ScioKroužky, OdpoledníScioškolu, Víkendové expedice, ScioDružinu. *
Required
Souhlasím se zasláním informací o dalších aktivitách *
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Pokud máte nějaký vzkaz, můžete ho vepsat sem. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na scioskoly@scio.cz, rychleji Vám odpovíme.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms