Pieteikuma anketa projektam "Speak Your Mind"
Apgūsti iemaņas video veidošanā, montēšanā un žurnālistikā, kļūstot par daļu no jauniešu medija "KO" komandas un piedaloties Siguldas novada jauniešu mediju kanāla izveidē!
Pirmās apmācības 23. martā jauniešu satikšanās vietā PABŪT, Raiņa iela 3.

Visas prasmes būs iespēja apgūt 4 mēnešu garās apmācībās (nodarbības plānotas 1 reizi nedēļā) solidaritātes projekta “Speak Your Mind” ietvaros. Paredzētas arī izbraukuma apmācības Rīgā, sadarbojoties ar Young Media Sharks.
Projekta mērķis ir ne tikai iemācīt jauniešiem veidot video, bet arī izveidot uz jauniešiem orientētu mediju platformu - YouTube kanālu, kurā jaunieši veidos saturu jauniešiem.
Apmācības ir BEZMAKSAS!
Pieteikšanās līdz 17. martam.

Projekts “Speak Your Mind” tiek finansēts ar Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautsiko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Vārds, uzvārds *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Tālrunis *
Your answer
Tavs vecums *
Your answer
Dzīvesvieta (pilsētas, ciemata nosaukums) *
Your answer
Īsi apraksti kāda ir tava līdzšinējā pieredze video veidošanā *
Your answer
Kāpēc vēlies piedalīties šajā projektā? *
Your answer
Vieta komentāriem vai jautājumiem
Your answer
Informējam, ka anketā norādītie dati tiks apstrādāti un uzkrāti ar mērķi: pasākuma organizēšana, kas ietver dalībnieku reģistrāciju; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām, pasākuma organizēšanas procesā. Datu apstrādes pārzinis: Jauniešu inciatīvu centrs "Mērķis", Raiņa iela 3, Sigulda, e-pasts: anda.upeniece@sigulda.lv, tālrunis: 26339307. Personas datu apstrādes pamatojums: Anketēšana tiek veikta projekta administrēšanas ietvaros. Personas datu apstrādes ilgums: pastāvīgi. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy