Zapisy na warsztaty "BLISKOŚĆ"
istnieje możliwość zapisania się na jeden bądź kilka warsztatów (maksymalnie 3 / każdy innego dnia)
Email address *
Bliskość - spotkanie 1
Clear selection
Bliskość - spotkanie 2
Clear selection
Bliskość - spotkanie 3
Clear selection
BLISKOŚĆ
WARSZTATY W SIECI, czyli "Teraz taniec" w Waszych domach

„Bliskość”
warsztaty ruchowe w sieci, skierowane do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat
wstęp wolny
ilość miejsc ograniczona (obowiązuje kolejność zgłoszeń)

Zapraszamy serdecznie całe rodziny do wspólnego działania. Cykl warsztatów "Bliskość" to ostatnia odsłona projektu "Teraz taniec" realizowanego przez Art Fraction Foudnation, we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca, w ramach programu "Scena dla tańca" edycja 2020.

Tym, co w warsztacie najważniejsze będzie budowanie swobodnych, łagodnych i bliskich relacji w rodzinie, zwiększających poziom wzajemnego zaufania i zrozumienie własnego ciała. Budowanie rozmaitych działań, poprzez korzystanie z naturalnego potencjału ruchowego uczestników, ich różnego poziomu sprawności fizycznej, dynamiki, skupiając się przede wszystkim na czerpaniu radości z tanecznego bycia blisko w rodzinie.
Prowadzący warsztaty: Paulina Giwer-Kowalewska i Antek Kurajta

Więcej informacji:
a.morawskarubczak@artfractionfoundation.org

WAŻNE INFORMACJE
➡️ na dzień przed warsztatami, na podany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłany link do warsztatów na platformie ZOOM wraz z instrukcją logowania i wszystkimi niezbędnymi informacjami

➡️ w warsztacie rodzic(e) lub opiekun(owie) biorą udział wspólnie z dziećmi

➡️ zachęcamy do ubrania się w wygodny, niekrępujący ruchów strój

➡️ w warsztatach może wziąć udział również starsze rodzeństwo (w wieku powyżej 6 lat), ale prosimy aby nie eksponować na działanie ekranu cyfrowego dzieci młodszych niż 3-letnie (nasze stanowisko w tej sprawie możecie przeczytać tutaj: http://www.dialog-pismo.pl/przedstawienia/poszukiwanie-nowej-bliskosci)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Art Fraction Foundation dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). *
Imię i nazwisko *
Name *
imię i wiek dziecka/dzieci zapisywanych na warsztaty
Nr telefonu (nieobowiązkowo)
Komentarz
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy