Gönüllü Hareketi Derneği Adım Adım Gönüllü Koşucu Başvurusu
Merhaba Öncelikle sizlere kısaca Adım Adım ve İPK(İyilik Peşinde Koş Platformu) hakkında bilgi vermek isteriz.

Adım Adım(http://www.adimadim.org/) Oluşumu, yardımseverlik koşusu yapmak isteyen sivil toplum kuruluşlarını ve gönüllüleri bir araya getiren platformlar kurar, yönetir ve geliştirir. Adım Adım, Mart 2008’te, yurtdışında ‘charity run’ olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan ilk sivil toplum oluşumudur. Adım Adım Oluşumu, başta koşu olmak üzere yüzme, bisiklet, dağcılık gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla ülkemizin önemli sosyal sorumluluk projelerine maddi kaynak ve tanıtım desteği sağlamaktadır.

2017 sonu itibariyle 40 bin+ gönüllü koşucusu ve 350 bin+ bağışçı aracılığıyla bünyesinde yer alan STK'lara aktarılan kaynak 35 milyon+ TL’ye ulaşmıştır

İyilik Peşinde Koş Platformu(https://ipk.adimadim.org/), Adım Adım’ın desteklediği Sivil Toplum Kuruluşlarının Projeleri için koşmak isteyen gönüllülerin kullanacağı bir yardımseverlik koşusu web platformudur. Adım Adım’ın 8 yıl boyunca koşan 7,000 koşucu ve 66,000 bağışçı sayesinde biriktirdiği tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünyada sadece yardımseverlik koşusu için yapılmış ilk dijital kaynak yaratma platformudur.

Gönüllü Hareketi Derneği(http://www.gonulluhareketi.org/) olarak 2018 yılından yapmış olduğumuz başvurular sonucunda Adım Adım oluşumunun Bursa'da desteklerdiği ilk ve tek sivil toplumu kurumu olduk.

Adım Adım'ın öncülüğünde 2018 Eker Koşusunda derneğimizin burs fonu için, İstanbul Maratonunda ise "Oyun Karavanı" projesi için iyilik peşinde koştuk. Sizlerde bizimle beraber koşmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Konu hakkında aklınıza takılan soruları info@gonulluhareketi.org mail adresine sorabilir veya 0553 949 01 90 nolu cep telefonuna iletebilirsiniz.

Adım Adım desteklediği Sivil toplumların Kurumlarının iyilik peşinde koşabildikleri koşular aşağıda belirtilmiştir.

Eker Koşusu :Her yıl ekim ayının ilk hafta sonunda yapılmaktadır. 15K ve 5K katagorilerinde koşu yapılmaktadır.
Buradaki adresten koşu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz : http://www.ekerkosu.com/

İstanbul Maratonu : Her yıl hasım ayının 2.hafta sonu koşulmaktadır. 42K, 21K ,10 K ve halk koşusu katogerilerinde koşu yapılmaktadır.
Buradaki adresten koşu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz : https://www.maraton.istanbul/

Bozcaada Yarı Maratonu : Her yıl mayıs ayının 2.haftasında koşulmaktadır. 21K ve 10 K katogerilerinde koşu yapılmaktadır.
Buradaki adresten koşu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. : https://newbalancerun.com/

Runatolia Maratonu :Her yıl mart ayının ilk haftası yapılmaktadır. 42K, 21K ve 10 K katogerilerinde koşu yapılmaktadır.
Buradaki adresten koşu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz : https://runatolia.com/

Email address *
İsim *
Your answer
Soyisim
Your answer
E-posta *
Your answer
Adres *
Your answer
Telefon numarası
Your answer
Gönüllü Hareketi derneği ile hangi yardım severlik koşusunda koşmak istersiniz?
İnstagram hesabı adresiniz nedir?(Sizleri instagramdan takip etmek ve sizlerin iyilik peşinde koşarken paylaşacağınız faaliyetlerinizi kendi hesabımızdan paylaşmak için kullanacağız) adresiniz?
Your answer
Tişört Bedeniniz nedir?
XS
S
M
L
XL
XXL
Erkek
Kadın
Görüş ve önerileriniz nelerdir?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service