Būvdarbu būvuzraudzība
Vebinārs notiks 2023. gada 24.janvārī plkst. 10:00-15:00 tiešsaistē, zoom.us platformā. Apmācību vadītājs: Matīss Keivs, SIA “CMB” būvinženieris. Sertificēts būvuzraugs ar pieredzi lielu un nozīmīgu objektu būvuzraudzībā.

1. Reģistrējoties atvērtajai nodarbībai, dalībnieks nodod šādus savus datus: vārds, uzvārds, personas kods, tālrunis, e-pasts, uzņēmuma nosaukumu; maksātāja datus: nosaukums, reģ.Nr. vai personas kods, PVN Reģ.Nr., adrese, e-pasts,  tālrunis, banka, konta Nr., SWIFT kods. Dalībnieks, reģistrējoties atvērtajai nodarbībai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atvērtajā nodarbībā, kā arī izsaka piekrišanu datu apstrādei ievērojot atvērtās nodarbības norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
2. Organizators apliecina, ka dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams atvērtās nodarbības norisei un dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc atvērtās nodarbības norises.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds
Telefons
E-pasts
Uzņēmums, amats
Personas kods (apliecības noformēšanai)
Kursu apmeklējums dod kvalifikācijas  10 punktus būvprakses sertifikāta iegūšanai un sertificēto būvspeciālistu prakses uzraudzībai. Dalības maksa: 60 EUR+ PVN 21%.
Clear selection
Maksātāja nosaukums
Reģ.Nr. vai Personas Kods
Adrese
Epasts
Tālrunis
Banka, Konta Nr., SWIFT kods
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy