2. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych
W dniach 20-31 lipca 2020 r. odbędzie się 2. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych "Rzut na wschód". Impreza przeznaczona jest dla wszystkich osób zainteresowanych tematem gier RPG, od dzieci i młodzieży, przez dorosłych fanów gier fabularnych, po seniorów. Jeśli tylko chciałbyś wejść we wspaniały świat erpegów, ten event jest dla Ciebie!

W związku z nadal wysokim zagrożeniem chorobą COVID-19 “Rzut na wschód” w pełni odbędzie się w rzeczywistości wirtualnej. Jeśli chcesz poznać, czym są gry fabularne, wcale nie musisz wychodzić z domu!

Jeśli chcesz stać się częścią tego Festiwalu i zgłosić swoje punkty programu, koniecznie wypełnij ten formularz. Dzięki niemu będziemy mieli do Ciebie bezpośredni kontakt oraz łatwiej nam będzie wszystko zaplanować. Wszystkie punkty programu podczas Festiwalu zostaną przypisane do jednego z czterech bloków:
1) Dla Mistrzów Gry
2) Dla Graczy
3) Sesje RPG

Jeśli chcesz poprowadzić więcej niż jedną prelekcję, warsztaty czy sesję RPG, koniecznie wypełnij formularz tyle razy, ile punktów programu chcesz zgłosić (czyli jeśli chcesz zgłosić dwie prelekcje, formularz musisz wypełnić dwa razy).

Ten formularz składa się z 3 sekcji:
1) Ogólnej, którą musi uzupełnić każda osoba zgłaszająca swój punkt programu
2) dla osób zgłaszających sesję RPG
3) dla osób zgłaszających prelekcje i inne punkty programu

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej inicjatywie, wejdź na naszą stronę: www.rzutnawschod.pl

Zapraszamy również na wydarzenie na Facebooku.

Nasza Fundacja od dawna zajmuje się grami bez prądu, głównie grami planszowymi i miejskimi, a od niedawna także grami fabularnymi. Jako miłośnicy erpegów chcemy wspierać lokalne środowisko i łączyć fanów, wymieniać się doświadczeniami i pomagać sobie nawzajem, aby rozpowszechnić naszą pasję. Dlatego zachęcamy wszystkich chętnych Mistrzów Gry i Graczy do współtworzenia tej inicjatywy. Zapraszamy do udziału w 2. Lubelskim Festiwalu Gier Fabularnych!

O Fundacji Animatorów i Twórców Kultury TRACH możecie poczytać m.in. tutaj:
- oficjalna strona fundacji: www.fundacjatrach.org
- oficjalny profil na fb: https://www.facebook.com/fundacjatrach/
- główna grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/1688854868048433/
- oficjalny profil na Instagramie: https://www.instagram.com/fundacja_trach/
Email address *
Imię *
Nazwisko *
Ksywka
Telefon *
Do jakiego bloku Twój punkt programu pasuje najbardziej? *
Masz do nas jakieś pytania? Z nami możesz skontaktować się mailowo: info@fundacjatrach.org lub za pośrednictwem tego formularza. W razie jakichkolwiek pytań związanych z tą inicjatywą czy samą Fundacją, zapraszamy do kontaktu!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do tworzenia i organizacji eventu "1. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych". Zaznaczając potwierdzam moje zgłoszenie i wyrażam zgodę na wysłanie jego kopii na podany przeze mnie e-mail. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy