Заповніть електронну анкету - отримуйте 2,5л попкорну за 1 грн
Для того, щоб отримати акційний попкорн, потрібно заповнити дану електронну анкету, та при поході в кіно на будь-який кіносеанс до 30.09.2020 року Ви зможете забрати свій попкорн.


* Для того, щоб отримати можливість придбати відерце попкорну об'ємом 2,5 літра в буфеті кінотеатру PremierCity за 1 гривню, необхідно заповнити електронну анкету з 24.03.2020 до 23.04.2020 включно та відвідати будь-який кіносеанс до 30.09.2020 року включно.
** Тільки власник квитка на фільм, який заповнив дану електронну анкету, в день показу має можливість придбати акційне відерце попкорну об'ємом 2,5 літри за 1 гривню.
*** Одна людина може заповнити анкету один раз.
**** Людина яка заповнила електронну анкету може придбати попкорн об'ємом 2,5л за 1 гривню один раз.
Ім'я: *
Your answer
Прізвище: *
Your answer
Дата народження: *
MM
/
DD
/
YYYY
Телефон: *
Без пропусків, у форматі: 0ХХХХХХХХХ
Your answer
E-mail:
Your answer
Відправляючи дану електрону анкету:
Я підтверджую, що мені виповнилось 18 років.
Я надаю свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання наданої інформації про себе, в тому числі на обробку персональних даних кінотеатром PremierCIty, з маркетинговою чи будь-якою іншою метою, що не порушує чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам).
Я підтверджую згоду на отримання інформації від кінотеатру PremierCity шляхом СМС-розсилки, електронного листування тощо.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.