Zespół konsultacyjny i samokształceniowy
To jest formularz zgłoszenia zainteresowania udziałem w zespole samokształceniowym lub w zespole konsultacyjno-samokształceniowym.Pozostawienie adresu na tej liście oznacza, że otrzymacie Państwo powiadomienie o uruchamianych przez nas zespołach.

W zespole samokształceniowym mogą wziąć udział psycholodzy, osoby rozpoczynające szkołę psychoterapii. Praca zespołu opiera się na zaangażowaniu jego członków, wspólnie czytamy książkę M.Linehan " Zaburzenie osobowości z pogranicza" albo M.Linehan, A. Miller, J. Rathus ”Dialektyczna terapia behawioralna nastolatków z tendencjami samobójczymi” i omawiamy zagadnienia.

Serdecznie zapraszamy!

Administratorem Państwa danych jest PTDBT. Dane są przetwarzane za pośrednictwem konta Google PTDBT dla organizacji NON PROFIT. Państwa dane będą przetwarzane tylko do celów zapisu do zespołu konsultacyjnego lub samokształceniowego. Macie Państwo prawo do zmiany danych oraz do ich usunięcia.
Dane kontaktowe: zarzad@ptdbt.pl, http://ptdbt.pl/kontakt/
Jeśli zauważycie Państwo błąd w formularzu, proszę o wiadomość: Magdalena Tylko, zarzad@ptdbt.pl

Pozdrawiamy,
Zespół PTDBT
Email address *
Zespół konsultacyjno-samokształceniowy DBT
Imię i nazwisko *
Miasto, w którym pracujesz *
Adres e-mail *
Wykształcenie *
Required
Jestem członkiem PTDBT *
Chcę dołączyć do zespołu *
Administratorem danych jest Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej z siedzibą w Gdańsku 80-288, przy ul. Politechnicznej 9/7.Kontakt z Administratorem danych: zarzad@ptdbt.pl Dane przetwarzane są do czasu udziału w zespole lub rezygnacji z chęci udziału w zespole.Gwarantujemy spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj.: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia.Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o zespołach konsultacyjno -samokształceniowych, samokształceniowych i o szkoleniu DBT Comprehensive. Informacje na temat naszej polityki prywatności znajdziesz na stronie ptdbt.pl/klauzula_informacyjna *
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo automatyczne potwierdzenie z google forms. Czasem jednak te e-maile lądują w SPAM-ie. My będziemy kontaktować się z Państwem jak uruchomimy rekrutację do konkretnego zespołu. Trudno nam powiedzieć dokładnie kiedy to będzie. Zespoły prowadzimy w ramach wolontariatu. A poza tym pracujemy, prowadzimy stowarzyszenie PTDBT, uczymy się i staramy się wieść zwykłe życie. *
Nie zapomnij kliknąć "Prześlij"


Dziękujemy
Zespół PTDBT
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej.