LiJOT Vasara'17: galimybės | istorijos | įspūdžiai
Šiemet Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) yra labai didelė - ištisus metus švenčiame savo 25-ąjį gimtadienį! Nors tikrasis gimtadienis tik rugsėjį, bet šventėms per anksti nebūna, todėl šių metų LiJOT Vasara kviečia į 25 kartus didesnį, smagesnį ir įdomesnį vasaros festivalį, kuriame dalinsimės ne vien vasara. Šiemet vieni su kitais dalinsimės galimybėmis, istorijomis ir įspūdžiais! Ir tam skirsime net 3 dienas, nuo penktadienio popietės iki sekmadienio vidurdienio!


GALIMYBĖS |

Tai galimybės atrasti naujas asmenybes, jų patirtis ir taip įkvėpti save naujiems iššūkiams Didžiojoje diskusijų palapinėje su žinomais ir dar neatrastais Lietuvos lyderiais.

ISTORIJOS |

Tai šimtai istorijų, kuriomis dalinsimės prie laužo, pokalbiai su kitų organizacijų nariais ir ta istorija, kurią sukursime patys vakarėlio metu! Tai istorijos ir patirtys, kuriomis Mažojoje diskusijų palapinėje dalinsis žmonės žinantys daugybę atsakymų, pradedant, kur studijuoti, baigiant pasivaikščiojimu virtualioje pabėgėlių stovykloje.

ĮSPŪDŽIAI |

Tai emocijos, kurios lieka po šauniausio metų vakarėlio su fantastiškais žmonėmis! Tai šūksniai, kuriuos išsinešime iš šauniausių grupių koncertų ir juokas mūsų paruoštų veiklų metu.

Išankstinis LiJOT gimtadienis su galimybėmis, istorijomis ir įspūdžiais tradiciškai vyks Kauno rajone esančios Zalensų sodybos slėnyje: https://goo.gl/9SfuZn . Susitikime liepos 14-16 d.!


Dalyvio mokestis: 10 eurų, o vykstant su užsakytais autobusais - 15 eurų.

Renginio atmosferą kuria pačios organizacijos, todėl kviečiame dalintis idėjomis ir įnešti savo indėlį į LiJOT Vasarą’17. Idėjas, pastabas, mintis, klausimus rašyk: gerda@lijot.lt

Dalinkis vasara, kviesk savo draugus, o mes lauksime Tavęs LiJOT Vasara'17! Geriausia dovana LiJOT - kuo daugiau organizacijų narių geriausiame metų vakarėlyje.

Informaciją sekite LiJOT socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/events/1549909558361703/.

Pavardė Vardas
Your answer
Atstovaujama organizacija
Your answer
Gimimo data
MM
/
DD
/
YYYY
El. paštas
Your answer
Telefono numeris
Your answer
Man reikalingas transportas iš Kauno
Mokėsiu už renginio bilietą:
Važiuojantys autobusu bilietą įsigyti turi bankiniu pavedimu
Komentarai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms