Přihláška na školení
DAT Jablonec nad Nisou: vyplněním a odesláním formuláře přihlásíte posluchače na školení, které vyberete z nabídky níže. Pro více posluchačů vyplňte prosím více formulářů - z přihlášek se přímo generuje prezenční listina. Kopii formuláře dostanete ihned mailem na uvedenou adresu. Vícekrát se na jedno školení nepřihlašujte! Poskytnutá data použijeme pouze pro účely prezenční listiny školení plně v souladu s našimi pravidly na ochranu osobních údajů, jak jsou popsána na https://www.datjbc.cz. Na konci nezapomeňte stisknout tlačítko Odeslat! Děkujeme.
Email address *
Věnujte prosím pozornost pokynům ve formuláři. Z Vašeho přesného vyplnění se přímo generuje prezenční listina.
Název organizace *
Jste-li naším stálým zákazníkem, stačí přesný název. Hlásíte-li se k nám poprvé, uveďte prosím plné nacionále organizace v tomto pořadí: Název, plnou adresu, a nakonec také IČ. Pro přehlednost: školy uvádějte zkratkou jako ZŠ, SŠ, SOŠ, MŠ apod., i když oficiálně je název plný. Příklad: ZŠ V. Havla, Liberec; MŠ Koberovy; apod.
Your answer
Příjmení a Jméno posluchače *
V pořadí: Příjmení Jméno (pro prezenční listinu). Pro více posluchačů vyplňte více formulářů - přímo se generuje prezenční listina. Když to napíšete obráceně, budete jinde v abecedě na prezenční listině.
Your answer
Vyberte školení *
Pokud je vypsané jenom jedno školení, je zde jediná možnost. Pokud je vypsáno více školení, vyberte z nabídky.
Poznámka
Chcete-li nám sdělit cokoliv dalšího k této přihlášce, napište to sem ...
Your answer
Na konci stiskněte tlačítko Odeslat. Na jedno školení se hlaste pouze jednou! Obratem dostanete mail s potvrzením.
Vícekrát se na jedno školení nepřihlašujte! V případě pochybností nás kontaktujte mailem nebo telefonem, sdělíme Vám, zda jste přihlášení.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of DAT Jablonec nad Nisou. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms