PŘIHLÁŠKA NA HUDEBNÍ DÍLNU S IVOU BITTOVOU
Hlas, schopnost mluvit z nás dělá lidi. Mluvení ale nemusí být jediný způsob, jak vzájemně komunikovat. Ve workshopu s vynikající houslistou a zpěvačkou Ivou Bittovou si vyzkoušíte, jak použít svůj hlas, zpěv nebo hudební nástroj jako hlavní zdroj ke komunikaci, k navázání dialogu.  Práce bude zaměřená na improvizaci s hlasem, eventuálně i hudebním nástrojem, který si sami můžete přinést. Nezáleží na odbornosti, znalostech a zkušenostech v hudbě, hlavní je mít touhu se otevřít rozeznít svůj hlas!  

KDY? 23. - 24. 8. 2018
KDE? Hospital KUKS 
ZA KOLIK? 3000 Kč
CO ZA TO? Cena zahrnuje dvoudenní workshop, ubytování od čtvrtka 23. 8 v hospitálu Kuks až do konce festivalu (tedy do 26. 8.) a volný vstup na veškeré festivalové produkce (po usazení všech diváků s festivalovými pasy a vstupenkami se budete moci posadit na volná místa či na přístavky, případně na stání) – vyjma vybraných akcí (festivalový výlet, barokní hostina - upřesníme).

REGISTRACE MOŽNÁ DO 30. 6. 2018!

Součástí workshopu je i prezentace výsledků, která proběhne v rámci koncertu Ivy Bittové v pátek 24. 8. v lapidáriu na hospitalu, kde jsou uloženy originály soch Ctností a Neřestí Matyáše Bernarda Brauna. A zahrát si s Ivou Bittovou, to prostě chceš!

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Datum a rok narození *
Your answer
Statut *
Škola/zaměstnání *
Your answer
DĚKUJEME!!
Těšíme se na Vás na workshopech festivalu THEATRUM KUKS! S bližšími informacemi ohledně ubytování, platby a příjezdu se Vám ozveme :-)
A pozor...
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Geisslers Hofcomoedianten. Report Abuse - Terms of Service