Renkuosi programuoti
Europos sąjungos socialinio fondo lėšomis finansuojamas projektas „Renkuosi programuoti“ yra skirtas dirbančiųjų asmenų persikvalifikavimui bei kompetencijų kėlimui IT srityje. Besikeičiančios darbo rinkos tendencijos bei įvairūs tyrimai ir apklausos rodo, jog Baltijos šalyse pradedančiųjų programuotojų poreikis yra didžiausias. Atsižvelgiant į šį faktą, trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bus organizuojami programavimo mokymai, kurių metu dirbantys asmenys įgaus programuotojui būtinas žinias. Sklandų projekto dalyvių perėjimą iš vienos darbovietės į kitą stebės bei visokeriopą pagalbą mokiniams teiks savo srities profesionalai.

Projekte dalyvauti gali tik šiuo metu dirbantys asmenys. Mokymų trukmė 6-9 mėnesiai, viso mokymų kurso metu mokymų dalyvis privalo būti dirbantis.

Užpildžius formą, Jūs atsiduriate mūsų kontaktų sąraše. Su Jumis susisieksime el.paštu bei telefonu.
Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas *
Telefono numeris *
Ar šiuo metu esate dirbantis asmuo? *
Jūsų pareigos: *
Kiek laiko dirbate dabartinėje darbovietėje? *
Kuriame Lietuvos mieste Jūs norėtumėte mokytis? *
Kiek valandų per dieną galėsite skirti mokymams? *
Sutinku, kad VšĮ „Atviro kodo sprendimai“ rinktų ir tvarkytų mano kontaktinę informaciją, remiantis Asmens duomenų tvarkymo projekte „Renkuosi programuoti“ taisyklėmis. Su taisyklėmis galite susipažinti čia: https://vigi.lt/index.php/privatumo-politika *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy