Zgłoszenie LSZI
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w LSZI, to zostaw kontakt do siebie  
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Jestem studentką/studentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na wydziale (można zaznaczyć tylko jedną opcję): *
Prosimy napisać semestr nauki i kierunek studiów: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie z siedzibą przy ul. Michała Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn w celu rekrutacji do projektu pt. „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (Zadanie 11 Moduł 2 Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją dla studentów/ek UWM w Olsztynie”) w ramach umowy nr POWR.03.05.00-00-Z201/18 z dnia 24.05.2019 r. zawartej w Warszawie pomiędzy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju a Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz wprowadzenie moich danych osobowych do centralnego systemu informatycznego (SL 2014) / lokalnego systemu informatycznego (LSI 2014).

Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez dostarczenie formularza cofnięcia zgody Inspektorowi Ochrony Danych UWM, który można pobrać ze strony: www.uwm.edu.pl/daneosobowe. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy